Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dokładny niedrogi termometr bezkontaktowy

Termometr elektroniczny bezdotykowy to bezpieczny rodzaj termometru, ponieważ nie wymaga bezpośredniego kontaktu z ciałem pacjenta. Dlatego dzięki temu ogranicza ryzyko zakażeń. Takim modelem jest termometr na podczerwień Depan 01004011  wyposażony w precyzyjny czujnik laserowy. Urządzenie pozwala na szybkie wykonanie pomiaru, potrzebuje zaledwie 1 sekundy. Termometr został wyposażone w funkcję ciągłego skanowania, która zapewnia precyzję na wysokim poziomie. W tym modelu zastosowano 3 trybowy pomiar, który umożliwia nam zbadanie temperatury ciała człowieka, temperatury powierzchni oraz temp. ciała zwierząt. Poszczególne tryby dla ułatwienia mają specjalistyczne oznaczenia a mianowicie Body-ciało, Surface-powierzchnia, Animal-zwierzę.

Termometr można stosować u niemowląt i dzieci w każdym wieku oraz osób dorosłych. Pomiar powinien być dokonywany w odległości od 3 do 5 cm od mierzonego obiektu. Dla lepszej identyfikacji w termometrze zastosowano podświetlenie temperatury kiedy jest niska, średnia i wysoka. Jest to oznaczone następującymi kolorami: zielony 32,0 – 37,4 °C, pomarańcz: 7,5 – 37,9 °C, czerwony: 38,0 – 42,9 °C. Podświetlenie temperatury w szybki sposób informuje nas o stanie zdrowia, funkcja przydatna zwłaszcza podczas mierzenia temperatury u dziecka nocą. Dodatkowo w urządzeniu do pomiaru temperatury mamy alarm gorączki, który możemy samodzielnie włączyć lub wyłączyć. W tym modelu pomiar może być wyświetlany w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza w zależności jaką skalę ustawimy. Z dodatkowych funkcji termometr posiada automatyczne wyłączanie oraz wskaźnik niskiego zużycia baterii.

Warto wspomnieć o dużej pamięci, która wynosi aż do 99 zapisów. Taką pamięć można spotkać w niewielu modelach termometrów elektronicznych. Dlatego też termometr sprawdzi się dla większej ilości osób. Może być to termometr rodzinny ale również stosowany w różnych placówkach dla większej ilości osób np. szkoły, zakłady pracy, przychodnie, galerie itp. Kształt tego termometru wyglądem przypomina pistolet, co zapewnia wygodne trzymanie w dłoni. Depan 01004011 to niedrogi termometr bezkontaktowy dla każdego. Charakteryzuje go łatwość obsługi. Urządzenie na gwarancji 24 miesiące. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- termometr elektroniczny na podczerwień
- bezpieczny bezkontaktowy
- gwarancja szybkiego pomiaru w zaledwie 1 sekundę
- wyposażony w 3 tryby pracy: ciało, powierzchnia, zwierzę
- skala kolorystyczna temperatury
- tryb ciągłego skanowania 
- skala do wyboru stopnie C° lub F°
- wyposażony w kalibrację
- czytelny wyświetlacz LCD
- bardzo duża wbudowana pamięć do 99 pomiarów
- automatyczny wyłącznik
- wskaźnik zużycia baterii
- posiada celownik laserowy z możliwością wyłączenia
- sygnalizacja dźwiękowa z możliwością samodzielnego włączenia lub wyłączenia 
- gwarancja 24 miesiące

punktor DANE TECHNICZNE:

zakres pomiaru temp. ciała człowieka: od 32,0°C do 42,9°C
- zakres pomiaru temp. powierzchnia: od 0 °C do 100°
- zakres pomiaru temp. zwierzę: od 32,0 °C do 45,0 °C
- dokładność pomiaru człowiek: ± 0,2 °C
- dokładność pomiaru powierzchnia: ± 1 °C
- dokładność pomiaru zwierzę: ± 0,4 °C 
- wymiary wyświetlacza: 2,4 cm x 2,7 cm
- zasilanie: 2 baterie typu AAA

punktor W ZESTAWIE:

- termometr
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna