Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani termometr cyfrowy

Termometr elektroniczny OMRON Eco Temp Basic to podstawowy termometr cyfrowy przeznaczony do profesjonalnego i domowego zastosowania. Ten rodzaj termometru pozwala na szybki i dokładny pomiar w ustach, pod pachą i odbycie. Termometr wymaga bezpośredniego kontaktu z śluzówką i skórą badanego. Dlatego podczas użytkowania tego rodzaju urządzeń pomiarowych musimy zachować szczególną higienę. Przed każdym zastosowaniem termometr powinniśmy umyć i zdezynfekować a jest to możliwe, ponieważ urządzenie posiada wodoodporną obudowę. Ten rodzaj termometru może użytkować kilka osób przy odpowiednim zachowaniu higieny aby ograniczyć występowanie zakażeń krzyżowych.

Jednak zaleca się aby termometr z końcówką był przeznaczony do użytku indywidualnego, zwłaszcza kiedy pomiaru dokonujemy w ustach lub odbycie. Pomiar w odbycie zaleca się szczególnie u małych dzieci od 3 roku życia, uznawany jest za najdokładniejszy. Urządzenie polecane dla dzieci jak i również osób dorosłych. Czas pomiaru tym urządzeniem wynosi do 60 sekund. Termometr dotykowy cyfrowy został również wyposażony w sygnał dźwiękowy. Liczba zapamiętywanych pomiarów do ostatniego wyniku. Urządzenie z automatycznym wyłączaniem po krótkim czasie bezczynności. 

Termometry tego typu są dużo tańsze niż urządzenia bezkontaktowe elektroniczne dlatego większość osób może sobie pozwolić na jednorazowy wydatek, który posłuży nam przez kilka lat. Zakres pomiaru temperatury ciała wynosi od 32,0-42,0 °C. Z kolei dokładność pomiaru określana jest do 0,1°C. Termometr jest niewielkich rozmiarów, który można mieć zawsze pod ręką, szczególnie pomocny w podróży. Urządzenie zostało wyposażone w baterię testową – bateria pastylkowa manganowa LR41. W zestawie znajdziemy również etui przeznaczone do przechowywania urządzenia zabezpieczające przed uszkodzeniami. Przed zastosowaniem termometru należy zapoznać się z dołączoną do zestawu instrukcją zastosowania. Urządzenie pomiarowe temperatury ciała posiada długi okres gwarancyjny wynoszący, aż do 60 miesięcy. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczony dla dzieci i osób dorosłych
- pomiar: pod pachą, w ustach, odbycie
- termometr elektroniczny z końcówką
- posiada cyfrowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny
- pozwala na uzyskanie dokładnego pomiaru
- szybki pomiar 60 sekund
- wbudowana pamięć do ostatniego pomiaru
- termometr wodoodporny
- wyposażony w baterię testową
- na wyposażeniu etui
- długi okres gwarancyjny 60 miesięcy

punktor  DANE TECHNICZNE:

- elektroniczny termometr dotykowy z końcówką 
- pomiar w stopniach: 
°C i °F
- możliwość pomiaru: odbyt, pod pachą, w ustach
- zakres pomiaru temperatury ciała: 32,0-42,0 °C/89,6-107,6 °F 
- granica błędu: do 0,1°C/0,18°F
- zapamiętywanie pomiaru do 1 wyniku
- czas pomiaru: 60 sekund
- kod producenta: MC-246-E
- waga urządzenia: 0,01 kg
- wielkość termometru: wys. termometru: 1 cm, gł. urządzenia: 13,2 cm, szer. produktu: 1,94 cm 
- rodzaj zasilania bateryjne LR41

punktor SKŁAD ZESTAWU:

- termometr cyfrowy
- bateria
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna