Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi termometr na podczerwień

Każdy z nas powinien posiadać w domu termometr do pomiaru temperatury ciała, gdyż jest ona bardzo istotna i świadczy o stanie naszego zdrowia. Temperaturę ciała najczęściej mierzymy kiedy boli nas głowa dodatkowo czujemy rozpalenie na twarzy jak i również w stanach przeziębienia. Zazwyczaj większość z nas poszukując termometrów wymaga funkcjonalności, szybkości również nie bez znaczenia jest tutaj cena. Model jaki prezentujemy to jednej z tańszych elektronicznych urządzeń do pomiaru temperatury jednak bardzo funkcjonalny i dokładny.

Przeznaczony został do podstawowego pomiaru temperatury u osób dorosłych, dzieci czy seniorów. Model tego termometru pozwala nam na pomiar temperatury ciała człowieka z czytywany z czoła. Ten niewielki termometr oprócz tego umożliwia pomiar temperatury obiektu czyli zmierzymy nim np. temperaturę pokarmu również powietrza, wody. Co może być przydatne do monitorowania temperatury pokarmu np. mleka jak i również wody kąpielowej dla dziecka. Termometr Haxe KFT-22 został wyposażony w ochronną nakładkę zakładaną na sondę, dzięki temu chroni przed zabrudzeniami. Pomiar powinien odbywać się z odległości 2,5 cm od obiektu, co zapewnia większą higieniczność. 

Urządzenie do pomiaru temperatury posiada sygnał dźwiękowy uruchamiający się podczas wysokiej temperatura - gorączki. Wyniki wyświetlane są na dużym czytelnym wyświetlaczu LCD. Więc nawet osoby starsze nie powinny mieć problemu z odczytem danych. Termometr zasilany na baterie dostępne w komplecie. Termometr elektroniczny przystosowany do wygodnego trzymania w dłoni. Urządzenie zostało objęte 24 miesięczną gwarancją od producenta. W zestawie również instrukcja obsługi. W naszym sklepie mamy szeroką bazę termometrów bezdotykowych oraz dotykowych elektronicznych również szklane. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- termometr na podczerwień
- pozwala na pomiar temperatury ciała na czole 
- umożliwia pomiar temperatury obiektu np. woda, pokarm, powietrze
- pamięć do 6 ostatnich wyników
- lekki i poręczny
- z ochronną nasadką na czujnik
- wskaźnik niskiego zużycia baterii
- czytelny wyświetlacz LCD
- dźwiękowy sygnał temperatury 
- łatwe uruchamianie 
- wygodny pomiar z odległości 2,5 cm 
- ergonomiczny kształt pozwala na wygodne trzymanie w dłoni

punktor DANE TECHNICZNE:

- model: KFT 22
- typ termometru: elektroniczny na podczerwień 
- pomiar na czole
- wyłączanie automatyczne
- źródło zasilania: 2 x baterie 1,5 V AAA
- zapis pamięci: 6 ostatnich pomiarów
- podświetlany ekran LCD
- odległość od mierzonego obiektu: 2,5 cm 
- pomiar temperatury w zakresie: 32˚C ~ 42,9˚C
- dokładność pomiaru: ± 0,2˚C 35˚C ~ 42˚C; ± 0,3˚C 32˚C ~ 34,9˚C; ± 0,3˚C 42,1˚C ~ 42,9˚C
- masa produktu: ok. 125 g
- gabaryty termometru: 80 x 47 x 180 mm
- gwarancja 24 miesiące

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- termometr
- baterie AAA
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna
- etui