Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Naszym zdaniem termometr bezdotykowy Thermofocus 01500A3 to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących najwyższej precyzji wykonania oraz zawsze dokładnego wyniku pomiaru. Ten niezwykle zaawansowany technologicznie wyrób medyczny, posiada wyjątkowo przystępną dla każdego użytkownika formę obsługi. Zdecydowanie polecamy termometr thermofocus 01500a3 każdemu rodzicowi, jako bardzo dobry termometr elektroniczny dla dziecka i niemowlaka, jak również osoby dorosłej.

Główną zaletą tego urządzenia wydaje się (prócz oczywiście bardzo wysokiej jakości wykonania) funkcja kalibracji czujnika temperatury względem otoczenia. Ta wyjątkowa cecha pozwala urządzeniu dostroić się w taki sposób do miejsca, w którym pracuje, że bierze ono pod uwagę różnicę temperatur. Przykładowo: termometr zabrany z domu do przedszkola, w szybki i zawsze precyzyjny sposób wykona dokładny pomiar, podczas gdy urządzenia pozbawione tej funkcji mogą zatracić swoją dokładność z powodu różnicy temperatur pomiędzy tymi dwoma miejscami.

Warto dodać, że termometr thermofocus opinie użytkowników zdobywa praktycznie zawsze w pełni pozytywne. Dzieje się tak z powodu bardzo solidnego wykonania i przyjemnej obsłudze. Urządzenie to mierzy nie tylko temperaturę ludzkiego ciała, można nim dokonywać również pomiarów np. wody do kąpieli lub przygotowanego posiłku. Warto na zakończenie dodać, że termometr thermofocus 01500a3 posiada dwa lata gwarancji, zaś jego producent określa żywotność tego urządzenia na 10 lat! Praca na jednym komplecie baterii umożliwia wykonanie ok. 10 000 pomiarów, a światło emitowane przez specjalne diody LED są całkowicie bezpieczne dla organizmu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- profesjonalny termometr medyczny
- w pełni włoska produkcja
- najwyższa precyzja pomiaru
- doskonała jakość wykonania
- całkowicie bezdotykowy i bezpieczny w stosowaniu
- umożliwia dokonywanie pomiaru temperatury otoczenia, posiłków i kąpieli
- zapamiętuje 9 ostatnich pomiarów
- automatyczna kalibracja względem temperatury otoczenia (gwarancja pewnego pomiaru niezależnie od miejsca)
- błyskawiczny pomiar - termometr thermofokus mierzy dokładnie w ciągu zaledwie jednej sekundy
- 2 lata gwarancji

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- elektroniczny termometr bezdotykowy
- pomiar ciała: na czole
- inny pomiar: temp. otoczenia, przedmiotów 
- mierzona temp. ciała z czoła w zakresie: 34,0/42,5 C
- pomiar pozostałych przedmiotów w zakresie: - 1,0/55,0 C
- skala pomiarowa: 0,1 C
- granica błędu w poszczególnych zakresach temperatur:
- zakres temp.: od 36,0 do 39 oC +/- 0,2 C
- zakres temp.: od 34,0 do 35,9 oC +/- 0,3 C
- zakres temp.: od 39,1 do 42,5 oC +/- 0,3 C
- pamięć: 9 ostatnich pomiarów
- opcja zasilania: bateryjne 4 x bateria AAA
- rozmiar termometru: 165 x 40 x 20 mm
- waga urządzenia: 99 g

Napisz opinię
2017-05-19 22:56:58 - 

Wspaniały bezdotykowy ciśnieniomierz elektroniczny, z bardzo dużą ilością funkcji, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nie przydatne, ale moim zdaniem warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości i mieć pewność że pomiar jest skuteczny

2017-06-23 13:27:51 - 

To mój pierwszy bezdotykowy termometr i nie żałuję, że go kupiłam. Mierzenie temperatury dziecka zawsze było dla mnie problemem, teraz to zaledwie kilka sekund