Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi  termometr Microlife MT-162C to ceniony termometr do badania dni płodnych

Termometr owulacyjny Microlife MT-162C to jeden z najpopularniejszych modeli termometrów owulacyjnych na rynku. Zyskał duże uznanie u kobiet ze względu na wiarygodność pomiarową. Termometr dokonuje pomiaru z bardzo wysoką dokładnością do 0,1°C automatycznie. Microlife MT-162C to owulacyjny termometr pozwalający na pomiar bazowej temperatury, która zmienia się wraz z cyklem owulacyjnym kobiety. Informacje na temat dokładnego zastosowania termometru owulacyjnego znajdą Państwo w dołączonej ulotce informacyjnej. Tam również zostały umieszczone wiadomości odnośnie wykresów bazowej temperatury cyklu menstruacyjnego i owulacyjnego tak aby prawidłowo dokonywać pomiaru.

Termometr  Microlife MT-162C  został wyposażony w funkcję zapamiętywania ostatniego wyniku, dzięki temu można porównać ostatnie pomiary. Posiada również funkcję, która informuje o zakończeniu procesu pomiarowego. Ponadto termometr  owulacyjny został wyposażony w  elastyczną bardzo miękką końcówkę, która jest przyjemna w zetknięciu ze skórą. Całość została wykonana z wysokiej klasy materiałów, co sprawia, że termometr owulacyjny jest bardzo solidny. Automatyczny wyłącznik w urządzeniu pozwala na oszczędność baterii, wyłącza się po chwili nie użytkowania sprzętu. Termometr posiada szczelną obudowę wodoodporny.

Termometr Microlife MT-162C to nowoczesny sprzęt pozwalający monitorować cykl owulacyjny kobiet, który pomaga zaplanować świadome macierzyństwo za pomocą naturalnej metody antykoncepcyjnej. Nasz sprzęt zapewnia bardzo dużą precyzyjność pomiaru, należy jednak pamiętać, że podczas stosowania istotny jest pomiar temperatury o tej samej porze i obserwacja własnego organizmu. Niekiedy wyniki mogą zostać zaburzone z różnych powodów np. choroby, przeziębienia, zmiany trybu pracy, wysiłku fizycznego, napięcia nerwowego a nawet zmiany strefy czasowej. Zawsze należy uwzględnić powyższe czynniki i stosować dodatkowe zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą. W zestawie: baterie, instrukcja obsługi, gwarancja od producenta i estetyczne etui.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- termometr polecany w naturalnej metodzie planowania macierzyństwa
- dokonuje pomiaru z wysoką precyzją, pozwala na pomiar bazowej temperatury, która zmienia się wraz z cyklem owulacyjnym
- wyposażony w funkcję zapamiętywania ostatniego wyniku pomiarowego
- z miękką elastyczną końcówką
- automatyczny wyłącznik pozwala na oszczędność baterii
- funkcja informująca o zakończeniu pomiaru
- szczelna wodoodporna obudowa
- umożliwia szybki i dokładny pomiar
- badanie temperatury w: ustach, pochwie, odbycie
- szeroki zakres pomiaru: 32- 42,9(°C)
- czytelny 4- cyfrowy wyświetlacz

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- elektroniczny termometr 
- dotykowy z końcówką
- pomiar: pod pachą, w pochwie, odbycie, w ustach
- możliwy pomiar w zakresie: 32 °C - 42.9 °C

- szybkość pomiaru: 1 minuta
- zasilanie bateryjne: LR41 w zestawie
- ekran: LCD
- ciężkość: około 9,8 gr. z baterią
- wielkość: 125x19x11 mm
- warunki pracy temp.: 10 °C - 40 °C, wilgotność: 30 % - 85 %
- warunki przechowywania temp.:-10 °C - 60 °C, wilgotność: 25 % - 90 %

Napisz opinię
2017-06-23 13:35:03 - 

Ładny wizualnie, bardzo kobiecy. Planuję założenie rodziny, dlatego go kupiłam, myślę, że sprawdzi się świetnie