Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi termometr rodzinny 

Prezentowany termometr elektroniczny Haxe TS23 to dobrej jakości termometr dla dzieci i osób dorosłych. Jest to dość popularny termometr na baterie, który doskonale sprawdzi się jako dodatkowy element wyposażenia naszej domowej apteczki. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i umożliwia pomiar temperatury na czole i w uchu bez zbędnych końcówek. Termometr zapewnia szybki i precyzyjny pomiar w ciągu 1 sekundy. Tym modelem dokonają Państwo pomiaru temperatury ciała w uchu lub na czole, również otoczenia. Termometr został wyposażony w duży czytelny ekran pozwalający na szybki odczyt danych. Sprawdzi się nie tylko dla dzieci ale również osób starszych.

Dodatkowo w tym modelu zastosowano automatyczny wyłącznik czasowy pozwalający na wyłączenie termometru w czasie bezczynności, dzięki temu oszczędzamy baterię. Kolejnym atutem jest wskaźnik niskiego poziomu baterii, który stanowi informację o konieczności wymiany baterii na nowe, dzięki temu zawsze wiadomo, kiedy dokonać zmiany ich na nowe. Termometr został wyposażony również w zegar. Niewielkie rozmiary termometru pozwala zabrać go wszędzie, niezastąpiony w czasie podróży zwłaszcza z małymi dziećmi. Termometr elektroniczny Haxe TS23 niewiele dłuższy od karty kredytowej wymiary: 109 mm x 30 mm x 22 mm - dł. x szer. x wys. zmieści się nawet do małej apteczki czy torebki. 

Termometr rodzinny Haxe TS23 został wyprodukowany według najwyższych standardów, skuteczny, niezawodny oraz bezpieczny, jakość potwierdzona prestiżowymi certyfikatami niemieckiego instytutu TÜV Rheinland. Prezentowany model to niedrogi termometr dla każdego, posiada podstawowe funkcje zapewniające precyzyjny i bezpieczny pomiar temperatury. Tremometr został objęty 2 letnią gwarancją od producenta. Do zestawu zostały dołączone: instrukcja obsługi, karta gwarancyjna oraz zestaw baterii. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne modele termometrów przeznaczone do domowego i profesjonalnego zastosowania. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakości termometr elektroniczny dla całej rodziny
- pozwala na pomiar temperatury w uchu i na czole
- wysoka szybkość pomiaru 1 sekunda
- umożliwia dodatkowy pomiar temperatury otoczenia
- nie wymaga dodatkowych nakładek
- termometr wyposażony w zegar
- posiada automatyczny wyłącznik czasowy
- wskaźnik niskiego poziomu baterii
- termometr niewiele dłuższy od karty kredytowej, zmieści się wszędzie
- wyprodukowany według najwyższych standardów
- gwarancja 2 lata

 DODATKOWE INFORMACJE:

- typ urządzenia: elektroniczny bezkontaktowy
- dokonywany pomiar w uchu i na czole
- inny pomiar: otoczenie przedmioty
- czas pomiaru: 1 sekunda
- automatyczne wyłączanie: tak
- zakres pomiaru mierzonej temp. ciała: 34°C~43°C/93,2°F~109,4°F

- dokładność wyświetlacza: 0,1°C lub °F
- wartość pomiaru ucho: w zakresie temperatur 35,5°C~42°C/95,9°F~107,6°F dokładność wynosi ± 0,2°C/0,4°, poza zakresem: ± 0,3°C/0,5°F

- wartość pomiaru czoło: 34°C~43°C/93,2°F~109,4°F: ± 0,3°C/0,5°F
- bateria: bateria litowa CR2032 3V
- wymiary produktu: 109 mm x 30 mm x 22 mm 
- masa jednostkowa: ok.45 g
- okres gwarancyjny: 2 lata 

Napisz opinię
2017-06-23 13:32:21 - 

Najbardziej spodobała mi się szybkość urządzenia, wynik w sekundę. Dodatkowo jest on bardzo dokładny i powtarzalny