Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Prosty i tani, podstawowy termometr elektroniczny. Prezentowany produkt to termometr wodoodporny z miękką końcówką w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jest to nowoczesny elektroniczny termometr posiadający szeroki zakres temperatur (od 32 do 42 stopni Celsjusza). Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczny czujnik pomiarowy (dokładność pomiaru:32~42°C). Czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny gwarantuje dokładną precyzję pomiarów. Jego największą zaletą jest uzyskanie wiarygodnego wyniku ,po krótkim czasie mierzenia temperatury ok. 20-30 sekund. Dodatkowo zamontowano funkcję sygnału dźwiękowego, która informuje użytkownika o zakończeniu pomiaru. Termometr wyposażony jest również w auto wyłącznik zapobiegający rozładowywaniu się baterii. Czas pracy baterii podany przez producenta wynosi ok 200 godzin.

Wykonany jest z solidnego  wodoodpornego materiału, który zapewnia długą żywotność urządzenia. Termometry elektroniczne zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska i mają na celu eliminację tych rtęciowych. Jeżeli poszukują Państwo taniego i solidnego termometru, a przy tym chcą wspierać ochronę środowiska to ten elektroniczny będzie doskonałym wyborem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tani termometr elektroniczny
- termometr z elastyczną końcówką
- wodoodporna konstrukcja
- dźwiękowa sygnalizacja końca pomiaru
- szeroki zakres temperatur (32-42 stopni Celsjusza)

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- rodzaj: termometr elektroniczny z elastyczną końcówką
- pomiar: pod pachą, w ustach, w odbycie
- czułość pomiaru: 0,1 stopnia Celsjusza
- odczyt pomiaru: 20 do 30 sekund
- temp. w mierzonym zakresie: 
- 32 - 42 stopni Celsjusza
- ekran ciekłokrystaliczny
- zasilanie bateryjne
- wielkość: 12,3 x 1,9 x 1,1 cm