Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidnie wykonana i odporna na uszkodzenia szyna Kramera

Szyna 10 cm x 100 cm - Kramera szyna do unieruchamiania kończyn dolnych. Szyny kramera służą również do usztywniania kończyn górnych, występują w kilku rozmiarach, które również mogą Państwo zamówić w naszym sklepie. Szyny najczęściej wykorzystywane są w szpitalach, gabinetach ortopedycznych, przychodniach. Niezastąpione w karetkach pogotowia podczas akcji ratowniczych.

Szyny można również stosować w domu w nagłych wypadkach typu złamania lub zwichnięcia, jednak ich prawidłowe założenie wymaga odpowiedniej wiedzy, aby sobie i komuś dodatkowo nie zaszkodzić. Szyny kramera zostały zaprojektowane z metalowych prętów o plastycznej konstrukcji, które pozwalają się idealnie  modelować. Pręty można wygiąć i dostosować do każdej kończyny zarówno dolnej jak i górnej, w celu skutecznego unieruchomienia.

Ponadto stosowanie tego rodzaju szyny pozwala na odpowiednie zabezpieczenie złamanych czy zwichniętych kończyn przed dalszymi uszkodzeniami. Szyny kramera  możemy mocować za pomocą specjalnych pasków lub np. bandaży. Szyny kramera pomimo solidnej konstrukcji są bardzo lekkie i wygodne, w zastosowaniu a przede wszystkim szybko się jej zakłada. W ofercie sklepu posiadamy również inne szyny typu kramera w atrakcyjnej cenie.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla skutecznego unieruchomienia kończyn dolnych i górnych
- wykorzystywana w profesjonalnym środowisku medycznym
- przeciwdziałają dalszemu postępowi uszkodzenia kończyn po złamaniach i zwichnięciach
- lekka konstrukcja nie obciąża kończyn
- nie sprawia problemów przy zakładaniu
- można dostosować ją do każdej kończyny
- możliwość mocowania paskami, bandażami
- wytrzymała na modelowanie
- solidnie wykonana
- produkt dostępny w kilku rozmiarach

Napisz opinię
2017-07-05 09:03:25 - 

Odpowiada mi rozmiar produktu, dodatkowo jest on wytrzymały i dobrze zrobiony