Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidna szyna Kramera przeznaczona do unieruchomiania i usztywniania złamanych i zwichniętych kończyn

Szyna kramera to przedmiot unieruchamiający kończynę. Szyna tego typu przeznaczona jest do skutecznego i szybkiego usztywnienia kończyn np. w złamaniach, zwichnięciach, i innych przypadkach wymagających unieruchomienia. Szynę kramera można nabyć w stacjonarnych, internetowych sklepach medycznych, niekiedy w aptekach szpitalnych. Głównie stosowana w środowisku medycznym między innymi w szpitalach, gabinetach ortopedycznych, przychodniach itp.

Szyna kramera to również niezbedne narzędzie usztywniające w karetkach pogotowia. Jest niezastąpiona podczas akcji ratunkowych w przypadku złamań czy zwichnięć. Szyna do unieruchomiania  powstała z trwałego metalowego materiału, pręty pozwalają doskonale się formować, do pożądanego kształtu i formy. Szyna pomimo solidnej konstrukcji jest bardzo lekka i zapewnia stabilne unieruchomienie kończyn górnych i dolnych. Przeciwdziała dalszemu postępowi w obrębie złamanej lub zwichniętej kończyny.

Szyny kramera  przeznaczone są zarówno na kończyny dolne, jak i górne. Szynę można również wykorzystywać w domu, w przypadku nieszczęśliwego wypadku, złamania czy zwichnięcia, w tym celu jednak wymagana jest specjalistyczna wiedza i osoba kompetentna, potrafiąca wykonać poprawnie czynności unieruchamiające. Szyny w naszej ofercie sklepowej mogą Państwo nabyć w kilku rozmiarach, w bardzo konkurencyjnej cenie rynkowej. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szyna kramera do unieruchomienia kończyn dolnych i górnych
- przeznaczona dla środowiska medycznego
- skutecznie zabezpiecza przed dalszym postępem złamania i zwichnięcia
- bardzo lekka, a przy tym wytrzymała
- łatwa w użyciu
- można mocowac ją za pomocą pasków, bandaży
- pozwala na odpowiednie modelowanie i dostosowanie się do każdej kończyny
- posiada solidną konstrukcję
- szyna dostępna w kilku rozmiarach
- w atrakcyjnej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-07-05 09:02:56 - 

Szyna jest stabilna i wytrzymała