Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidnie wykonana i odporna na uszkodzenia  szyna Kramera w rozmiarze (7 cm x 50 cm)

Szyna kramera jest narzędziem medycznym przeznaczonym głównie do zastosowania w szpitalach, gabinetach ortopedycznych, przychodniach i innych placówkach medycznych, powinna stanowić obowiązkowe wyposażenie każdej karetki. Szyna kramera to wysokiej jakości produkt charakteryzujący się bardzo dobrą jakościa, została wykonana z wytrzymałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia.

Konstrukcja jest bardzo solidna, a przy tym niesamowicie lekka, wygodna w użytkowaniu. Szyny Kramera składają się ze stalowych prentów, w drabinkowej konstrukcji, występują w różnych długościach i szerokościach. Ich głównym przeznaczeniem jest szybkie i skuteczne unieruchomienie kończyn górnych i dolnych np. w  złamaniu czy zwichnięciu. Zabezpieczenie kończyny za pomocą takiej szyny, chroni ją przed dalszymi uszkodzeniami.

Prezentowana na zdjęciu szyna nie powlekana. Produkt można odpowiednio wymodelować i dostosować do potrzeb pacjenta. W zastosowaniu szyny można wykorzystywać pomocniczo paski, bandaże mocujące i inne elementy, którymi należy przymocować szynę do kończyny. Szyny kramera również można używać w warunkach domowych przy złamaniu lub zwichnięciu. W tym celu jednak należy posiadać specjalistyczną wiedzę i wiedzieć jak założyć taki przedmiot, aby nie wyrządzić sobie dodatkowej szkody. Najlepiej o jej założenie poprosić wykwalifikowaną osobę

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szyny kramera doskonałe na unieruchomienia kończyn np. w zwichnięciach i złamaniach
- przeznaczone dla szpitali i specjalistycznych placówek
- niezastąpione jako narzędzie unieruchamiające w karetkach 
- szybkie w zakładaniu
- skutecznie usztywniają kończynę
- wytrzymała konstrukcja pozwalająca na modelowanie
- produkt dostępny w kilku rozmiarach
- solidnie wykonane 
- szyna lekka  nie powoduje obciążenia
- bardzo dobra cena rynkowa

Napisz opinię
2017-07-05 09:02:20 - 

Stabilna i trwała konstrukcja sprawia, ze produkt świetnie spełnia swoje zadanie