Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości maski krtaniowe

Przedmiotem niniejszej oferty są tanie maski krtaniowe jednorazowe. Maski krtaniowe należą do specjalistycznego asortymentu medycznego. Główne ich zastosowanie do udrażniania dróg oddechowych w celach ratunkowych, anestezjologicznych. Maski wykorzystuje się przy utrzymywaniu drożności dróg oddechowych. Może być stosowana w zabiegach krótkotrwałych w przypadku, kiedy nie jest wymagane zwiotczanie mięśni przy znieczuleniu płytkim, ogólnym. Maski tego typu można również wykorzystywać w czasie udrażniania dróg oddechowych u pacjentów z urazem w obrębie odcinka szyjnego. Maska krtaniowa, którą prezentujemy została wyposażona w specjalistyczny mankiet zapewniający wysoką szczelność.

Produkt wykonany z materiału, który ma za zadanie ułatwić jej aplikację z kolei anatomiczne wygięcie ułatwia wprowadzenie do przewodu. Maski wentylacyjne wyposażone zostały w uniwersalny łącznik. Maska LMA - Laryngel Mask Airway nazywana jest także maską nadgłośnieniową z racji jej umiejscowienia. Konstrukcja maski złożona z plastikowej rurki powietrznej połączonej z eliptycznym mankietem uszczelniającym. Maska zakończona łącznikiem, który pozwala na podpięcie jej do worka samorozprężalnego tzw. worka Ambu. Maska wyposażona również w zawór z balonem pilotującym, który umożliwia monitoring ciśnienia w mankiecie. 

Maski tego typu są wygodne, ponieważ jej aplikacja nie wymaga odchylania głowy osoby poszkodowanej. Maskę można wygodnie zaaplikować przez jamę ustną do krtani. Maski jednorazowe krtaniowe są bezpieczne ze względu na jednorazowość nie stanowią zagrożenia przez zakażenie się. Maski zostały wykonane z przezroczystego PCV, bezpiecznego dla pacjentów. Wyrób medyczny jednorazowy pakowany pojedynczo. W naszej ofercie maski krtaniowe jednorazowe w poszczególnych rozmiarach: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, rozmiar do wyboru na stronie głównej, posiadamy również zestaw masek w ilości 7 sztuk.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- maski krtaniowe
- maski przeznaczone do profesjonalnego zastosowania w medycynie 
- polecane do udrażniania dróg oddechowych
- mogą być stosowane w krótkotrwałych zabiegach, kiedy nie wymaga się zwiotczania mięśni
- polecane do zastosowania u pacjentów z urazem w obrębie odcinka szyjnego
- z mankietem zapewniającym jej wyjątkową szczelność
- materiał ułatwiający aplikację 
- anatomiczny kształt z wygięciem pozwala na lepsze wprowadzenie 
- maska posiada uniwersalny łącznik pozwalający na podpięcie jej do worka samorozprężalnego
- zawór z balonem pilotującym 
- powstała z bezpiecznego przezroczystego materiału jakim jest PCV
- do wyboru w poszczególnych rozmiarach: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5. 
- bezpieczny wyrób medyczny