Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Maski krtaniowe z zestawie

W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu dobrej jakości rurki krtaniowe - zestaw 7 sztuk. W zestawie znajdą Państwo rurki w rozmiarach: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5 przeznaczone dla dzieci i osób dorosłych. Maski pakowane sterylnie jednorazowe, dzięki temu ograniczają ryzyko zakażenia. Maski w tej ofercie należą do sprawdzonego powszechnie stosowanego asortymentu medycznego. Są to niedrogie maski krtaniowe  dobrej jakości przeznaczone głównie do zabiegów udrażniających drogi oddechowe na oddziałach szpitalnych i przez wyjazdowe zespoły ratunkowe.

Maska LMA - Laryngel Mask Airway można je spotkać pod nazwą jako maski nadgłośnieniowe ze względu na ich umiejscowienie. Maski stosowane do utrzymania drożności dróg oddechowych, mogą być wykorzystywane podczas zabiegów krótkotrwałych np. kiedy nie jest wymagane zwiotczenie mięśni. Maski krtaniowe polecane także dla pacjentów urazowych w obrębie odcinka szyjnego. Maski wygodne w zastosowaniu, ponieważ nie wymagają odchylania głowy poszkodowanego pacjenta. Każda maska posiada specjalistyczny mankiet eliptyczny zapewniający jej odpowiednią szczelność. Konstrukcja maski zaprojektowana tak aby ułatwić jej aplikację, dzięki specjalistycznemu wygięciu i śliskiemu materiałowi pozwala na łatwiejsze wprowadzenie do jamy ustnej i tchawicy. Maska z uniwersalnym łącznikiem, który można połączyć z workiem samorozprężalnym – Ambu.

Maska krtaniowa LMA posiada specjalistyczny zawór z balonem pilotującym pozwalającym na monitorowanie ciśnienia w mankiecie. Maska należy do bezpiecznego asortymentu medycznego, powinna być stosowana wyłącznie przez wykwalifikowany personel. Powstały z medycznego PCV, nietoksycznego, bezpiecznego. Maski pakowane pojedynczo sterylnie gotowe do natychmiastowego zastosowania po wyjęciu z opakowania. Maski w tej ofercie w zestawie 7 sztuk w poszczególnych rozmiarach: 1; 1.5; 2; 2.5; 3, 4, 5. W naszej ofercie mogą Państwo również zakupić maski krtaniowe na sztuki do wyboru powyższych rozmiarach. Posiadamy również inny asortyment medyczny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- maski krtaniowe w zestawie 7 sztuk, poszczególne rozmiary: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5
- maski przeznaczone do wykonywania wentylacji oddechowej 
- zalecane do profesjonalnego użytku przez wykwalifikowany personel medyczny
- polecane w krótkotrwałych zabiegach, kiedy nie wymaga się zwiotczania mięśni
- bardzo dobre dla pacjentów z urazem w obrębie odcinka szyjnego
- wyposażone w szczelny mankiet
- materiał pozwalający na bezproblemową aplikację
- anatomiczny kształt z wygięciem umożliwia łatwiejsze wprowadzenie
- maski powstały z bezpiecznego nietoksycznego materiału PCV 
- maski krtaniowe wyposażone w uniwersalne łączniki pozwalające na podpięcie ich do worka samorozprężalnego
- zawór z balonem pilotującym
- oferta dotyczy zestawu masek w ilości 7 sztuk 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: