Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości, sterylne (pakowane pojedynczo) jednorazowe igły do karboksyterapii i mezoterapii igłowej

Igły do karboksyterapii i mezoterapii igłowej, to innowacyjne produkty medyczne wykorzystywane głównie w zabiegach medycyny estetycznej. Igły jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Karboksyterapia to nowoczesny zabieg polegający na leczeniu z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Dwutlenek węgle określany bywa cudownym gazem ze względu na jego właściwości, nie powoduje działań  niepożądanych.

Jego zastosowanie jest nieocenione w eliminacji blizn, rozstępów, redukcji celluitu, cieni pod oczami czy zabiegów pielęgnacyjnych na włosy. Dwutlenek węgla doskonale dotlenia i poprawia mikrokrążenie w okolicach aplikacji preparatu. Igły są produktami wysokiej jakości, które w znacznym stopniu ułatwiają iniekcję preparatu. Igły dzięki specjalistycznej ostrej końcówce, zapewniaj mniej bolesne zabiegi. Igły to produkty w pełni sterylne, nadające się do zastosowania zaraz po wyjęciu z opakowania.

Produkty wytworzone ze stali chirurgicznej, dodatkowo powlekane sylikonem dla lepszego tarcia. Igły oprócz zastosowania w mezoterapii i karboksyterapii, można również wykorzystywać w iniekcjach skórnych, scleroterapii, lipolizy iniekcyjnej itp. Igły posiadają końcówkę typu Luer Lock dopasowującą się do strzykawek powszechnie wykorzystywanych w medycynie. Igły prezentowane są w rozmiarze: 0.3X13MM 30G x 1/2" - opakowanie zawiera 100 szt. igieł.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły ze stali chirurgicznej przeznaczone m.in. do karboksyterapii i mezoterapii
- z specjalistycznie zaostrzonym ostrzem, doskonale wprowadzają preparat po skórę
- igły sterylne
- z końcówką typu Luer Lock, dopasowującą się do standardowych strzykawek
- producent: BD "Becton Dickinson"
- rozmiar: 0.3X13MM 30G x 1/2"
- kolor: limonkowo-żółty
- końcówki w rozmiarze standardowym
- długi termin przydatności (data ważności)
- certyfikowany wyrób medyczny
- zmniejszają uczucie dyskomfortu u pacjentów
- w bardzo korzystnej ofercie  cenowej

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: