Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre igły do iniekcji skórnych

Igły medyczne do wszechstronnego zastosowania. Niniejsza oferta dedykowana jest dla wszystkich ośrodków medycznych, weterynaryjnych, kosmetycznych, stomatologicznych i innych, gdzie wykorzystuje się igły iniekcyjne. Igły dostępne w ekonomicznym opakowaniu, które zawiera 100 sztuk asortymentu. W opakowaniu jednostkowym typu blister pack. Nasze igły to sprawdzone medyczne produkty dobrej jakości. Za ich zakupem przemawia bardzo dobra trwałość, uzyskana, dzięki zastosowaniu materiału chromowo – niklowego, odpornego na uszkodzenia w tym złamania.

Dodatkowym atutem jest użycie wałka szlifierskiego w metodzie ostrzenia. Końcówka igły naostrzona została w 3 płaszczyznach, co zapewnia mniej bolesne wkłucie. Z kolei ścianki rurki zostały pokryte poślizgowym środkiem, który odpowiada za lepsze tarcie podczas wkłucia oraz zmniejsza siłę nacisku. Igły iniekcyjne posiadają nakładki luer, lock zapewniające im kompatybilność z uniwersalnymi strzykawkami. Igły sterylne sterylizowane metodą z zastosowaniem tlenku etylenu. Igły wyposażone również w nasadkę bezpieczeństwa, która chroni przed przypadkowym ukłuciem przez personel oraz zakażeniem materiałem zakaźnym. Igły powinny być wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. 

Igły przeznaczone do iniekcji skórnych, żylnych, tkankowych oraz domięśniowych najczęściej w celu podaży leków, preparatów leczniczych. Igły służą także do poboru materiału np. krwi do badań i innych. Igły KD Fine występują w szerokiej gamie rozmiarów, każdy z nich został kodowany kolorystycznie dla jeszcze lepszej identyfikacji. Igły należą do sprawdzonego i bezpiecznego asortymentu medycznego, niepirogenne i nietoksyczne. Produkty pakowane pojedynczo w opakowanie typu blister pack. Niniejsza oferta dotyczy opakowania igieł w rozmiarze 1,6 x 40 mm. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu i skorzystania z zakupów. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły jednorazowego użytku
- przeznaczone do wszechstronnego zastosowania w wielu profesjach m.in. w medycynie, weterynarii, kosmetologii, stomatologii itp. 
- ostrzone za pomocą wałka szlifierskiego 
- posiadają specjalistyczne końcówki typu luer lock, dzięki temu kompatybilne z uniwersalnymi strzykawkami
- wyposażone w precyzyjne ostrze ułatwiające wkłucie 
- igły z oznaczeniami kolorystycznymi
- posiadają łącznik luer lock, kompatybilny ze strzykawkami oraz innymi zestawami infuzyjnymi/ transfuzyjnymi
- nasadki bezpieczeństwa wykonane z polipropylenu
- igły dostępne w różnych rozmiarach do wyboru w naszym sklepie 
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych
- opakowanie zawiera 100 sztuk asortymentu w postaci igieł
- opakowanie jednostkowe typu blister pack