Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre igły jednorazowego zastosowania

Igły, które prezentujemy należą do specjalistycznego asortymentu medycznego powszechnie wykorzystywanego przy iniekcjach skórnych. Igły KD Fine przeznaczone zostały do wykonywania iniekcji skórnych, dożylnych, mięśniowych, tkankowych. Igły zazwyczaj używane z wykorzystaniem strzykawek w podaży leków i innych substancji leczniczych. Igły KD Fine to sprawdzony asortyment dobrej jakości wykonany z materiału chromowo – niklowego, wykazującego bardzo dobrą odporność na uszkodzenia czy złamania, materiał niepirogenny i nietoksyczny. Dodatkowo igły zostały pokryte substancją poślizgową, która ułatwia tarcie, dzięki temu lepiej się wkłuwa pod skórę i jest mniej bolesna, niż np. zwykłe igły.

Igły iniekcyjne ostrzone za pomocą wałka szlifierskiego, co zapewnia im doskonałe ostrze ułatwiające wkłucie, precyzyjne ostrze zapewnia mniejszą bolesność dla pacjenta. Igły posiadają specjalistyczną nakładkę luer lock, która zapewnia im połączenie z uniwersalnymi strzykawkami dostępnymi na naszym rynku. Z kolei specjalistyczne nasadki zabezpieczają igłę przed przypadkowym ukłuciem się i zakażeniem materiałem zakaźnym. Igły należą do sterylnego materiału, poddane metodzie sterylizacji tlenkiem etylenu. Igły Kd Fine to niedrogie igły jednorazowe, po zużyciu wymagają odpowiedniego zutylizowania. Igły powinny być stosowane zgodnie z przeznaczeniem oraz zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa względem pacjenta.

Igły medyczne zostały zapakowane jednostkowo w opakowanie rodzaju blister pack, w pudełku znajduje się 100 sztuk asortymentu. Igły dostępne są do wyboru w kilku rozmiarach, każdy z nich kodyfikowany kolorystycznie dla jeszcze lepszej identyfikacji produktu kodyfikacja zgodna z wymogami ISO. Igły przeznaczone do zastosowania w wielu profesjach nie tylko w warunkach medycznych, mogą być stosowane podczas różnego rodzaju zabiegów weterynaryjnych, kosmetycznych jak i również stomatologicznych w zależności od potrzeb. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również inne rodzaje igieł oraz strzykawki kompatybilne z igłami KD Fine i innymi. Niniejsza oferta dotyczy igieł w rozmiarze: Igły 1.8X40 15G x 1 1/2″.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- igły medyczne
- rozmiar igieł jednorazowych: 1.8X40 15G x 1 1/2″
- igły przeznaczone do wszechstronnego zastosowania w warunkach medycznych, weterynarii, kosmetologii itp.
- do zastosowania w iniekcjach skórnych, dożylnych, mięśniowych
- igły ostrzone nowoczesną metodą za pomocą wałka szlifierskiego z zastosowaniem częściowym elektrolizy i piaskowania
- pokryte specjalistyczną powłoką ułatwiającą tarcie
- wyposażone w uniwersalny łącznik luer lock, dopasowującym się do strzykawek i zestawów infuzyjnych/transfuzyjnych - z nakładkami zabezpieczającymi przypadkowemu ukłuciu, które może być źródłem zakażenia
- wykonane z trwałej stali chromowo – niklowej
- igły nietoksyczne i niepirogenne
- produkty sterylizowane tlenkiem etylenu
- posiadają oznaczenia kolorystyczne zgodne z ISO
- igły pakowane jednostkowo
- opakowanie typu blister pak
- w opakowaniu 100 sztuk i
- igły dostępne w kilku rozmiarach