Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre igły medyczne

W tej ofercie chcielibyśmy przedstawić Państwu dobrej jakości igły jednorazowego zastosowania. Igły najczęściej stosowane przy różnego rodzaju zabiegach w warunkach medycznych, kosmetologicznych, weterynaryjnych itp. Igły przeznaczone do wykonywania iniekcji skórnych, tkankowych, mięśniowych, żylnych aby zaaplikować lek czy innego rodzaju substancje lecznicze. Igły odpowiednie także do pobierania materiału do badań np. krwi itp. Igły do zastosowania wraz ze strzykawkami, które także znajdą Państwo w naszym sklepie. Również stosowane z zestawami infuzyjnymi i transfuzyjnymi. Igły wyposażone zostały w łączniki luer lock, który pozwala im na połączenie z uniwersalnymi strzykawkami.

Dodatkowo igły KD Fine posiadają specjalistyczne nasadki zabezpieczające przed przypadkowym ukłuciem personelu i przenoszeniem materiału zakaźnego. Igły zostały wykonane z trwałej stali chromowo – niklowej, która wykazuje bardzo dobrą odporność na uszkodzenia, między innymi złamania. Dodatkowym atutem jest ostrzenie igły przy pomocy wałka szlifierskiego z zastosowaniem częściowej elektrolizy i piaskowania. Dzięki temu igła posiada bardzo dobrze naostrzoną końcówkę, która zapewnia precyzyjne wkłucie, również mniej bolesne niż zwykłe igły. Specjalistyczny środek, którym została pokryta rurka ułatwia wkłucie i poślizg igły oraz zmniejsza siłę nacisku.

Igły jednorazowe dostępne w kilku rozmiarach, niniejsza oferta dotyczy igieł w rozmiarze 2.1x40MM. Każdy rozmiar igieł oznaczony jest kolorystycznie tak aby łatwiej było je odróżnić. Poszczególne rozmiary odróżniają się od siebie grubością i długością ostrza. Igły dostępne w opakowaniu zbiorczym, pakowane w opakowanie typu blister pack. Igły przeznaczone do jednorazowego zastosowania, powinno się je stosować zgodnie z przeznaczeniem, po zużyciu zutylizować w odpowiedni sposób. W naszej ofercie posiadamy również inne igły np. do mezoterapii, również strzykawki kompatybilne z tego rodzaju igłami. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- igły medyczne KD Fine, rozmiar: 2.1X40 14G x 1 1/2″
- igły do zastosowania w medycynie, kosmetologii, weterynarii itp. głównie do wykonywania iniekcji skórnych, dożylnych, domięśniowych
- do pobierania materiału do badań, w podaży leków i innych płynów
- sterylizowane tlenkiem etylenu
- wyposażone w nakładki zabezpieczające przed przypadkowym nakłuciem
- wytworzone z trwałej stali chromowo – niklowej
- wyposażone w uniwersalny łącznik luer lock
- kompatybilny ze strzykawkami oraz innymi zestawami infuzyjnymi
- rurka pokryta środkiem poślizgowym ułatwiającym wkłucie
- igły dostępne w kilku rozmiarach do wyboru
- igły do jednokrotnego zastosowania
- jednostkowe opakowanie typu blister pack
- w opakowaniu 100 sztuk