Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości igły do penów

Igły do penów to rodzaj asortymentu medycznego przeznaczonego dla diabetyków. Peny kształtem przypominają długopis to w nich umieszcza się ampułkę z insuliną oraz igłę. Mamy również do wyboru insuliny w gotowych penach jednak do tych także dokupuje się igły. Igły do penów, które prezentujemy w tej ofercie to produkty sterylne jednorazowego zastosowania. Pamiętajmy, że po zużyciu należy je zabezpieczyć i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika, najlepiej na odpady medyczne.

Ten rodzaj produktu wykorzystuje się do podawania insuliny jak i również hormonu wzrostu. Igły są  uniwersalne więc z powodzeniem będą pasować do większości wstrzykiwaczy typu pen. Dodatkowo są to bezpieczne, niepirogenne igły do insuliny bez zawartości lateksu. Ostrza posiadają trójpłaszczyznową geometrię co zapewnia mniej bolesne wkłucie niż przy zwykłych igłach.

Z kolei zastosowanie cienkich ścianek pozwala na efektywniejszy i szybszy przepływ insuliny. Prezentowany rozmiar to 30G 0.30 x 8 mm oraz 31 G 025 X 6 mm, rozmiary są do wyboru na głównej stronie należy wybrać interesujący nas rozmiar przed zakupem. Igły penowe zapakowane są pojedynczo typu blister w opakowaniu znajdziemy 100 sztuk igieł. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły do penów KD- Penofine 
- przeznaczone do podaży insuliny z penami, również podaży hormonu wzrostu
- trójpłaszczyznowa konstrukcja zapewnia mniej bolesne nakłucie
- cienkie ścianki zapewniają efektywniejszy przepływ insuliny
- pakowane jednostkowo typu blister 
- uniwersalne odpowiednie do większości wstrzykiwaczy typu pen
- sterylne i bezpieczne
- konstrukcja umożliwia lepsze i mniej bolesne dla pacjenta wkłucie
- bezpieczne, nietoksyczne, niepirogenne
- w naszej ofercie dostępne w 2 rozmiarach do wyboru 
- opakowanie 100 sztuk