Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sprawdzone i cenione, popularne igły inienkcyjne

Igły iniekcyjne to produkty wysokiej jakości przeznaczone dla profesjonalnych placówek medycznych, szpitali, przychodni, gabinetów zabiegowych, coraz częsciej wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej. Stosowane  między innymi: do nakłuwania tkanek skóry w celu zaaplikowania leku, lub np. pobrania czy transfuzji krwi. Igły iniekcyjne tego typy zostały wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej z domieszką niklu, dzięki temu są produktami bardzo trwałymi i odpornymi na złamania.

Specjalistycznie zaostrzona końcówka pozwala na mniej bolesne wkłucie się w skórę, tkanki czy żyły, zapewniąjąc, tym samym większy komfort dla pacjenta i lepszą iniekcję. Igły zostały ostrzone za pomocą nowoczesnej metody z wykorzystaniem specjalistycznego wałka szlifierskiego z częściową elektrolizą i piaskowaniem. Igły są  wyposażone w łącznik tzw. lauer lock, który jest kompatybilny z większością strzykawek na rynku i aparatami do infuzji i transfuzji. Igły posiadają również bardzo długi termin przydatności, odpowiednio przetrzymywane nawet do 5 lat.

Igły należy przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta w suchym, niewilgotnym miejscu. Igły do iniekcji są zapakowane pojedynczo i sterylnie (sterylizowane za pomocą tlenku etylenu), w opakowaniu zbiorczym mieści się 100 sztuk asortymentu. Igły w tej ofercie dostępne są w kilku rozmiarach, dodatkowo zostały oznaczone kolorami, dla lepszej identyfikacji produktu. Igły zostały wykonane zgodnie z wymogami UE dla wyrobów medycznych, co czyni je bezpiecznymi produktami. Igły są nietoksyczne, niepirogenne.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla środowiska medycznego
- wygodne w użyciu dla personelu, bezbolesne dla pacjentów
- zawsze posiadają długi termin przydatności
- specjalistycznie zaostrzona końcówka pozwala na lepszą iniekcję 
- wykonane ze stali nierdzewnej
- łącznik typu lauer lock zapewnia igle kompatybilność z standardowymi strzykawkami na rynku
- igły sterylne 
- w zbiorczym opakowaniu 100 sztuk
- dostępne w różnych rozmiarach, oznaczone kolorami
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych