Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Igły do iniekcji skórnych

Prezentowane w tej ofercie igły KD Fine to sprawdzony asortyment medyczny, który został przeznaczony głównie do iniekcji skórnych, mięśniowych, dożylnie. Za pomocą igieł wykonujemy szereg medycznych czynności, najczęściej jest to podaż leków, pobór materiału do badań. Igły KD Fine doskonale sprawdzają się również w innych profesjach jak dermatologia, kosmetologia czy medycyna estetyczna. Ich specjalistyczna konstrukcja z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów zapewnia wygodę dla personelu i mniej bolesne wkłucie dla pacjenta. A to wszystko dzięki zastosowaniu ostrza, ostrzonego przy pomocy wałka szlifierskiego z wykorzystaniem częściowej elektrolizy i piaskowania.

Dodatkowo igła powstała z chromowo - niklowej stali, pokrytej silikonowym olejem, który ułatwia tarcie pozwalając na efektywniejsze wkłucie. Stal nadaje jej również odpowiednią wytrzymałość, zabezpieczając przed złamaniem się. Igły do iniekcji skórnych zostały wyposażone w specjalne nasadki, które mają na celu ochronę przed przypadkowym ukłucie, co również zapobiega zakażeniom. Dodatkowo standardowe połączenia pozwalają na użycie ich z większością strzykawek medycznych oraz innych połączeń. Igły KD Fine są sterylnym produktem, poddane zostały procesowi sterylizacji tlenkiem etylenu. Igły dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, dodatkowo każdy z rozmiarów został kodyfikowany kolorystycznie dla lepszej rozpoznawalności.

Medyczne igły KD Fine należą do sprawdzonego asortymentu medycznego wykonane zostały zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych, mają długi termin przydatności do zastosowania. Asortyment został przeznaczony do profesjonalnego zastosowania przez wykwalifikowany personel. Niniejsza oferta dotyczy rozmiaru 0.5x25 25G x 1". Igły jednorazowe pakowane pojedynczo w opakowanie typu blister pack, w opakowaniu mieści się 100 sztuk. W ofercie sklepu medycznyrzeszow. pl znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu w postaci igieł, kaniul, strzykawek i innych połączeń do zastosowania z igłami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły do iniekcji skórnych KD Fine
- przeznaczone do profesjonalnego zastosowania
- posiadają specjalistyczne ostrze pozwalające na bezbolesne wkłucie
- powstała z chromowo - niklowej stali wykazującej doskonałą trwałość
- pokryte silikonowym olejem, który ułatwia tarcie
- posiadają długi termin przydatności
- dostępne w różnych rozmiarach
- posiadają nakładki ochronne
- standardowe połączenia pasujące do większości uniwersalnych strzykawek
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych
- opakowanie zawiera 100 sztuk
- rozmiar 0.5 x 25 25G X1"

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: