Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości igły KD Fine

Igły iniekcyjne KD Fine to popularny rodzaj asortymentu medycznego stosowanego w placówkach medycznych. Igły najczęściej wykorzystuje się w celu podaży leków, substancji leczniczych, podskórnie, domięśniowo, dożylnie, odpowiednie również do pobierania materiału przeznaczonego do badań. Igły KD Fine sprawdzą się w wielu medycznych czynnościach, polecane również do zastosowania w kosmetologii, medycynie estetycznej a także weterynarii.  Co charakteryzuje ten rodzaj igieł i dlaczego warto je wybrać? Igły KD Fine to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości, ich specjalistyczna konstrukcja zapewnia bezbolesne wkłucie, przez zastosowanie skośnej końcówki. 

Ostrzone za pomocą wałka szlifierskiego z wykorzystaniem częściowym elektrolizy i piaskowania. Z kolei zastosowanie na cienkiej chromowej niklowej rurce pokrytej silikonowym olejem ułatwia tarcie. Igły wyposażone zostały w standardowe łączniki luer lock, które będą odpowiednie z większością strzykawek dostępnych na naszym rynku. Każda igła posiada specjalistyczną nasadkę, chroniącą przed przypadkowym ukłuciem się i tym samym zakażeniom. Igły KD Fine są sterylne, sterylizowane za pomocą tlenku etylenu. 

Igły należą do jednorazowego asortymentu medycznego po wykorzystaniu powinny zostać odpowiednio zutylizowane.  Igły medyczne KD Fine posiadają kolorowe końcówki, które mają na celu ułatwić ich identyfikację, każdy rozmiar posiada inny kolor. W opakowani znajduje się 100 sztuk igieł. Rozmiar prezentowanych igieł wynosi 0.6x30 23G x 11/4" w naszej ofercie posiadamy również inne rozmiary. Każda igła została zapakowana pojedynczo w opakowaniu typu blister pack. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły iniekcyjne KD Fine
- przeznaczone do czynności medycznych, kosmetycznych
- zawsze posiadają długi termin przydatności do zastosowania
- bardzo ostre, ostrzone za pomocą specjalistycznego wałka 
- z nasadkami ochronnymi
- jednorazowe
- posiadają standardowe połączenie 
- kodyfikowane kolorystycznie 
- dostępne w różnych rozmiarach
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych