Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie igły iniekcyjne KD Fine

Igły to jedne z popularniejszego asortymentu medycznego wykorzystywane między innymi do iniekcji skórnych, żylnych, domięśniowych. Najczęściej stosowane do podawania środków leczniczych, mogą być również wykorzystywane do podaży znieczulenia czy pobieraniu materiału do badań zazwyczaj krwi. Ich zastosowanie jest wszechstronne również wykorzystywane bywają w kosmetologii, medycynie estetycznej podczas wielu zabiegów, polecane także przy zabiegach weterynaryjnych. Igły tego typu nadają się do przeprowadzania wielu czynności medycznych i pielęgnacyjnych, powinny być stosowana przez wykwalifikowany personel. 

Igły iniekcyjne KD Fine posiadają specjalistyczną konstrukcję, która ogranicza bolesność wkłucia porównując z innymi igłami medycznymi. Mianowicie dzięki cienkiej rurce pokrytej olejem silikonowym, który ułatwia wkłucie. Igła powstała z stali chromowo - niklowej, dzięki temu jest bardzo wytrzymała tym samy ogranicza możliwość złamania się. Posiada precyzyjne ostrze, które zostało ostrzone przy pomocy wałka szlifierskiego, z wykorzystaniem częściowym elektrolizy i piaskowaniem z trzech stron. Dodatkowo igły posiadają uniwersalne nasadki luer lock, dzięki temu będą odpowiednie z standardowymi strzykawkami i innymi urządzeniami wymagającymi podpięcia igieł.

Igły jednorazowe KD Fine należą do sterylnego asortymentu medycznego sterylizowane w bezpieczny sposób za pomocą tlenku etylenu. Jak większość igieł te również zostały wyposażone w nakładki zabezpieczające przed przypadkowym ukłuciem i przenoszeniem materiału zakaźnego. Igły powstały z nietoksycznego i niepirogennego tworzywa, bezpieczne dla naszej skóry. Niniejsza oferta dotyczy igieł w rozmiarze 0,8 x 40 21 G11/2" w naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również inne rozmiary. Opakowanie zawiera 100 sztuk igieł każda pakowana w opakowanie typu blister pack. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły iniekcyjne KD Fine
- przeznaczone do iniekcji skórnych, dożylnych, domięśniowych
- wykorzystywane do podaży leków, pobierania materiału do badań
- bardzo dobre do zabiegów kosmetycznych
- posiadają precyzyjne ostrze
- bezpieczne nietoksyczne i niepirogenne
- ostrzone za pomocą wałka szlifierskiego
- ich konstrukcja zapewnia płynne i bezbolesne wkłucie
- zawsze posiadają długi termin przydatności do zastosowania
- dostępne w różnych rozmiarach
- opakowanie 100 sztuk