Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sprawdzone i cenione, popularne igły inienkcyjne do wszechstronnego zastosowania

Igły iniekcyjne do szerokiego zastosowania medycznego, między innymi do wstrzykiwania lekarstw, pobierania i transfuzji krwi, w penetracji skórnej, podskórnej i dożylnej. Stosowane w szpitalach, gabinetach medycyny estetycznej, przychodniach i innych specjalistycznych placówkach medycznych. Igły marki KDM, to bardzo wysokiej jakości , produkty medyczne. Igły wytworzone z stali nierdzewnej z domieszką niklu, posiadają bardzo cieniutką rurkę cienkościenną.

Igły iniekcyjne prezentowane powyżej, mają charakterystycznie zaostrzone skośnie końcówki, które umożliwia skuteczniejsze i mniej bolesne nakłucie, bardziej komfortowe dla pacjenta. Igły zostały precyzyjnie naostrzone metodą z użyciem specjalistycznego wałka szlifierskiego z częściowym wykorzystaniem piaskowania i elektrolizy. Produkty posiadają specjalistyczne nakładki luer lock, które współgrają ze standardowymi strzykawkami dostępnymi na rynku.

Nasadki zabezpieczające ostrze wykonane zostały z materiału o nazwie polipropylen. To bardzo trwałe i nieszkodliwe dla pacjenta tworzywo, również bezpieczne dla alergików. Igły sterylne, wyjałowione za pomocą tlenku etylenu, zapakowane w pojedyncze opakowania, po rozpakowaniu nadają się natychmiast do zastosowania. Igły posiadają oznaczenia w postaci kolorów, które odpowiadają poszczególnym rozmiarom, w naszej ofercie szeroki wachlarz rozmiarowy. Igły dostępne w opakowaniu zbiorczym 100 sztuk, wysokiej klasy asortymentu medycznego.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do szerokiego zastosowania medycznego m.in. (w dostarczaniu lekarstw metodą iniekcji, pobieraniu krwi czy transfuzji)
- wygodne w użyciu dla lekarzy i pielęgniarek
- ostra, skośna końcówka jest mniej bolesna przy wkłuciach
- sterylne, wyjałowione za pomocą tlenku etylenu
- precyzyjnie naostrzone metodą wałka szlifierskiego z wykorzystaniem piaskowania i elektrolizy
- posiadają długi termin przydatności
- dostępne w różnych rozmiarach oznaczone kolorami
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych
- w zbiorczym opakowaniu 100 sztuk
- w bardzo dobrej cenie