Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sprawdzone i cenione, popularne igły iniekcyjne, w kilku rozmiarach

Igły iniekcyjne przeznaczone na iniekcje podskórne, śródskórne, domięśniowe, to produkty medyczne wysokiej jakości. Igły głównie wykorzystywane przez lekarzy, pielęgniarki w szpitalach, przychodniach gabinetach zabiegowych. Stosowane wraz z strzykawkami i innymi medycznymi sprzętami typu zestawy do infuzji. Igły posiadają cieniutką metalową rurkę wykonaną ze stali i niklu, z skośnie zaostrzonym końcem.

Skośna konstrukcja zapewnia lepsze wkłucie w skórę, tkanki mięśniowe czy żyły, iniekcja jest mniej bolesna niż w przypadku zwykłych igieł. Pozwala to na większy komfort pacjentom i zapewnia szybszą pracę personelowi medycznemu. Do ostrzenia igły zastosowano, wałek szlifierski z częściowym wykorzystaniem elektrolizy i piaskowania, dzięki temu igła jest precyzyjnie naostrzona. Igły są sterylne wysterylizowane metoda przy użyciu tlenku etylenu, pakowane pojedynczo, gotowe do błyskawicznego zastosowania.

Igły dodatkowo wyposażone w nasadkę luer lock, dzięki której są kompatybilne z większością strzykawek medycznych na rynku. Nasadka zabezpieczająca ostrze wykonana została z polipropylenu, materiału nieszkodliwego dla człowieka, będzie bezpieczna nawet dla alergików. Igły w komplecie 100 sztuk w opakowaniu, dodatkowo oznakowane kolorem w odpowiednim rozmiarze (kolory odpowiadają poszczególnym rozmiarom). W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy kilka dostępnych rozmiarów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla profesjonalnego zastosowania w szpitalach, placówkach medycznych
- do iniekcji podskórnych, śródskórnych i domięśniowych
- z nierdzewnej stali z dodatkiem niklu
- o skośnej końcówce, wygodnej przy wkłuwaniu
- bardzo ostre zakończenie
- z długim terminem ważności
- nasadki luer lock, kompatybilne z większością strzykawek standardowych na rynku
- dostępne w kilku rozmiarach, rozmiary z kolorowymi oznaczeniami
- wykonane zgodnie z normami Unijnymi
- w opakowaniu zawierającym 100 sztuk igieł
- pakowane w sposób sterylny, pojedynczo