Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Sprawdzone i cenione na rynku medycznym popularne igły inienkcyjne marki KDM

Igły iniekcyjne to wysokiej jakości asortyment medyczny, od znanego producenta KDM, to sprawdzone i bezpieczne wyroby medyczne. Igły wyprodukowane zgodnie z wymogami medycznymi Unii Europejskiej. Igły przeznaczone do penetracji skóry, tkanki mięśniowej, żył, wykorzystywane między innymi wstrzykiwaniu leków, pobieraniu i przetaczaniu krwi. Igły do wykorzystania wraz z strzykawkami i zestawami do np. transfuzji/ infuzji.

Igły iniekcyjne model KD-FINE, zostały wyposażone w ostrze o skośnej konstrukcji, umożliwiające szybsze i  mniej bolesne nakłuwanie skóry. Jest to niezwykle wygodne dla pacjenta, a także lekarzy, czy pielęgniarek. Produkty zostały naostrzone w sposób precyzyjny za pomocą wałka szlifierskiego z zastosowaniem częściowym elektrolizy i piaskowania. Igły są produktami jałowymi, pakowanymi pojedynczo, nadają się to natychmiastowego użycia, sterylizowane za pomocą tlenku etylenu.

Igły posiadają nasadkę luer lock, która jest odpowiednia do połączenia igły z standardowymi strzykawkami i zestawami transfuzyjnymi. Nasadka i osłonka igły została, wytworzona z polipropylenu - (nietoksyczny, nieszkodliwy dla skóry człowieka materiał, charakteryzujący się wysoką odpornością na uszkodzenia). Igły iniekcyjne dodatkowo posiadają oznaczenia kolorystyczne, dla lepszej identyfikacji rozmiaru produktu. Ekonomicznie pakowane w ilości 100 sztuk, asortymentu medycznego. Dostępne są w kilku rozmiarach, prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego sklepu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- igły sterylne, pakowane pojedynczo
- przeznaczone dla środowiska medycznego
- wykorzystywane w licznych zabiegach medycznych
- posiadają bardzo  długi termin przydatności
- mają ostre końcówki  (wygodne w użyciu)
- nasadki typu luer lock, kompatybilne ze  standardowymi strzykawkami, dostępnymi na rynku
- skośna konstrukcja umożliwia skuteczniejszą penetrację skóry
- igły komfortowe dla lekarzy, pielęgniarek i pacjentów
- zgodne z wymogami UE dla wyrobów medycznych
- dostępne w kilku rozmiarach, rozmiary oznaczone kolorami
- w bardzo ekonomicznym opakowaniu 100 sztuk asortymentu