Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Super Seni Medium to popularne pieluchomajtki w średnim rozmiarze.

Pieluchomajtki Super Seni Medium idealnie dopasowują się do kształtu ciała dla każdego użytkownika. Posiadają elastyczne ściągacze taliowe po obu stronach i specjalistyczne przylepce umożliwiające wielokrotne mocowanie. Warstwa zewnętrzna została pokryta oddychającym laminatem, tworząca odpowiednią barierę oddechową dla skóry. Materiał użyty do produkcji pieluchomajtek to delikatne tworzywo, co ważne bezszelestne, dzięki temu pieluchy są bardzo dyskretne. Nie widać ich pod ubraniem, nie powodują dyskomfortu podczas chodzenia.

Pieluchomajtki głównie przeznaczone dla osób mających problemy z inkontynencją (nietrzymanie moczu lub kału). Ten model będzie odpowiedni dla osób ze średnim i dużym stopniem inkontynencji. Super Seni to specjalistyczne produkty, które znacznie poprawiają komfort osób przewlekle chorych nie mogących samemu zapewnić sobie odpowiedniej higieny czy seniorów zmagających się z tymi problemami. Posiadają formułę Fit &Dry, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowują się do kształtu sylwetki.

Podwójny wkład chłonny w produkcie daje jeszcze większe uczucie suchości i pewności na dłużej, niż zwykłe pieluchy. Dodatkowe wewnętrzne falbanki zabezpieczają przed wyciekiem. Podwójny indykator wilgotności, kontroluje poziom wilgoci i informuje o potrzebie wymiany pieluchomajtek. Extra Dry System sprawia, że pojawiający się wyciek zostaje natychmiast wchłanięty, dla lepszego komfortu pacjenta. Produkty są wygodne ze względu na ich łatwość w codziennym stosowaniu. Super Seni Medium to produkt dla wszystkich o średnim rozmiarze (70-110 cm w obwodzie). 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone na średnią i dużą inkontynencję (nietrzymanie moczu i kału)
- anatomiczna konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie się do każdej sylwetki
- doskonałe do użytkowania w domu 

- zewnętrzne falbany stanowią barierę przed wyciekami
- posiadają podwójny wkład wchłanialności
- ekonomiczne opakowanie
- Extra Dry System szybciej wchłania wydzieliny
- superabsorbent niweluje przykry zapach
- formuła Fit & Dry zapewnia szybszą wchłanialność wydzieliny 

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:10:17 - 

Można je nosić praktycznie cały czas, bo nie podrażniają skóry