Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Small idealne na noc i dzień.

Pieluchomajtki (10 szt.) - Super Seni Small to produkty higieniczne przeznaczone dla osób mających problemy z średnią i ciężką inkontynencją (nietrzymaniem moczu i kału), wynikającą z ograniczonej możliwości ruchowej lub innych schorzeń. Pieluchomajtki Super Seni zostały stworzone z myślą o pełnym komforcie dla osób, które ich używają, ale także dla opiekunów zajmujących się chorymi w domach czy szpitalach. Pieluchomajtki są bardzo wygodne i łatwe w użyciu, ich aplikacja nie sprawia problemów w codziennej pielęgnacji.

Elastyczne, taliowe ściągacze zastosowane w pieluchach Seni w przedniej i tylnej części, doskonale dopasowują się do każdego obwodu sylwetki. Wyposażenie produktów w podwójny wkładu chłonny i boczne falbany wzmacnia działanie ochronne przed wyciekami wydzieliny. Oddychający paroprzepuszczalny materiał sprawia, że skóra ma swobodną wentylację, eliminują nadmierną wilgoć z ciała. Podwójny wskaźnik wilgotności informuje o potrzebie wymiany pieluchy na nową. To niezwykle przydatna funkcja, zapewniająca jeszcze większy stopień higieny.

Produkty posiadają kontrolę zapachów, dzięki czemu nieprzyjemna woń nie wydostaje się na zewnątrz. Ponadto produkty Seni mają bardzo elastyczny materiał, zapewniający komfort na całym obwodzie pasa. Pieluchomajtki Super Seni Small występują w kilku rozmiarach, które znajdą Państwo w tabeli poniżej od XS do rozmiaru XL. Pieluchomajtki SuperSeni Small są niezbędnymi produktami higienicznymi dla osób z ciężkim i średnim stopniem nietrzymania moczu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- doskonale sprawdzają się w domowych warunkach przy codziennej higienie chorego
- dla osób z lekką i średnią inkontynencją (nietrzymanie moczu i kału)
- zaprojektowane zgodnie z kształtem ludzkiego ciała
- z falbanami zabezpieczającymi przed wyciekiem
- bardzo elastyczny materiał na całym obwodzie
- testowane dermatologicznie
- podwójny wkład chłonny, dający uczucie pewności i suchości
- elastyczne przylepce zapewniające wielokrotne mocowanie
- zapewniają doskonałą wentylację skóry
- bez latexu

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:09:51 - 

Pieluchomajtki są bardzo chłonne, nie ma obaw że przeciekną