Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Super Seni Large pieluchomajtki w bardzo dużym rozmiarze z podwójnym wkładem chłonnym.

Pieluchomajtki Super Seni Large są produktami medycznymi, higienicznymi przeznaczonymi na dużą i średnią inkontynencję moczową i kałową. Pieluchomajtki powstały aby zwiększyć komfort pacjentów przewlekle chorych wymagających opieki oraz dla tych którzy są mobilni, jednak z pewnych przyczyn mają problemy z nietrzymaniem moczu czy kału. Wygodne i komfortowe podczas poruszania się, nie powodują dyskomfortu.

Ten rodzaj pieluchomajtek dostępny w rozmiarze Large czyli dużym doskonale sprawdzi się dla osób o większej budowie ciała. Pieluchomajtki Super Seni Large  są produktami niezwykle chłonnymi, dzięki zastosowaniu podwójnego układu chłonnego w budowie. Wzmocnione zostały również o wewnętrzne  falbany, zapobiegające niekontrolowanemu wyciekowi. Formuła Fit & Dry sprawia, że produkt jeszcze lepiej dopasowuje się do powierzchni ciała, niz zwykłe pieluchomajtki. Dodatkowo dają poczucie pewnej i skutecznej ochrony dla każdego. Extra System Dry to system, który odpowiada za szybsze wchłanianie wilgoci i wydzieliny w strukturę materiału, zapewniaąc pełen komfort.

Kontrola zapachu w postaci absorbentu zapobiega wydostawaniu sie nieprzyjemnej woni na zewnątrz. Formuła Flexi 360 zapewnia doskonałą elastyczność na całym obwodzie. Materiał wyknany z przepuszaczającego powietrze tworzywa. Pieluchomajtki Seni Large polecane są szczególnie w porze nocnej, kiedy wzrasta zapotrzebowanie na dodatkową chłonność. W ofercie produktów higienicznych posiadamy również inne modele pieluchomajtek, w szerokiej gamie rozmiarowej, prosimy o zapozanie się z ofertą.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- doskonałe dla osób wymagajacych opieki w domowych warunkach
- sparawdzą się dla osób z ciężką i średnią inkontynencją (nietrzymaniem moczu lub kału)
- polecane szczególnie nocą ze względu na dużą chłonność
- wbudowane zewnętrzne falbany pełnią dodatkową funkcję zabezpieczającą
- system Extra Dry pozwala na szybsze wchłanianie wydzieliny
- wysoce elastyczne dzięki zastosowaniu formuły Flexi 360
- wyposażone w podwójny chłonny wkład
- pochłaniacz zapachu w postaci absorbentu idelanie pochłania nieprzyjemną woń
- w dużym rozmiarze

punktor TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:12:16 - 

Najważniejsze jest to, że neutralizują zapach.