Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularny model pieluchomajtek dla dorosłych, polecany sczególnie w ciągu dnia

Pieluchomajtki Super Seni Medium to propozycja dla osób mających problemy z nietrzymaniem moczu i kału. Przeznaczone na inkontynencję w stopniu średnim i ciężkim. Pieluchomajtki mogą być stosowane dla wszystkich, którzy mają problem z tym nieprzyjemnym schorzeniem zarówno dla osób aktywnych zawodowo jak i tych obłożnie chorych leżących również poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pieluchomajtki Seni pozwalają swobodnie oddychać skórze przez cały dzień to dzięki zastosowaniu specjalnego laminatu oddychającego. Zabezpiecza to również przed odleżynami u osób leżących oraz podrażnieniem skóry.

Pieluchomajtki Super Seni Medium posiadają specjalistyczne przylepce, dzięki temu zapewniają pewniejsze mocowanie na skórze. Super Seni Medium to pieluchomajtki przeznaczone na standardowy poziom chłonności. Pieluchomajtki bardzo dobrze przystosowują się do budowy zarówno kobiecej jak i męskiej. Ich elastyczność zapewnia wygodę podczas poruszania się. Dodatkowo pieluchomajtki Seni wyposażono zostały w podwójny wkład chłonny, który w jeszcze większym stopniu zabezpiecza przed wyciekami.

Indykator wilgotności pozwala na zatrzymanie wilgoci w środku zapewniając jeszcze większy komfort na dzień i noc. Ważnym elementem przy doborze pieluch jest ich rozmiar, który zapewnia skuteczną ochronę. Ponieważ zbyt duży może powodować wyciek, z kolei zbyt mały rozmiar będzie niewygodny. Pieluchomajtki Super Seni  w naszej ofercie dostępne są w kilku rozmiarach, poniżej znajdą Państwo tabelę z konkretnymi rozmiarami. Przy doborze należy kierować się obwodem pasa w centymetrach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla osób leżących, wymagających pomocy przy opiece również dla osób aktywnych zawodowo
- pieluchomajtki na nietrzymaniem moczu i kału
- doskonałe na noc i dzień
- anatomiczne pieluchomajtki
- z dodatkowymi falbanami zabezpieczającymi przed wyciekiem
- pieluchomajtki z podwójnym wkładem chłonnym
- elastyczne doskonale dopasowują się do kształtu sylwetki
- posiadają absorbent zapachu, eliminujący nieprzyjemną woń
- zapewniają bardzo dobrą wentylację skóry
- pieluchomajtki w kilku rozmiarach

punktor  TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:11:58 - 

Dobrze chłoną, a noszenie jest przyjemne