Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo popularny model pieluchomajtek dla dorosłych, polecany szczególnie w ciągu dnia

Pieluchomajtki Super Seni Small to idealne zabezpieczenie przed inkontynencją moczową i kałową, potocznie mówiąc nietrzymaniem moczu i kału. Nietrzymanie moczu czy kału to problem, z którym boryka się bardzo wiele osób w podeszłym wielu. Jednak nietrzymanie moczu może dotknąć każdego najczęściej po przebytych urazach, chorobach itp. Z nietrzymaniem moczu zmagają się kobiety i mężczyźni bardzo często już w średnim wieku.

Również ten problem dotyczy kobiet w ciąży i osób przewlekle chorych leżących i inwalidów. Dlatego prezentowane przez nas pieluchomajtki Seni są idealnym rozwiązaniem przy cięższej i lżejszej postaci inkontynencji. Seni to marka, która specjalizuje się w produktach higienicznych również na tę przypadłość. Pieluchomajtki Seni zostały zaprojektowane w sposób anatomiczny tak aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do każdej sylwetki. Seni posiadają podwójny wkład chłonny, który jeszcze skuteczniej pozwala zabezpieczyć przed wyciekami.

Kolejną zaletą w pieluchomajtkach Seni jest zastosowanie absorbentu zapachowego zapobiegającego wydostawaniu się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz. Pieluchomajtki Seni również zapewniają skuteczną wentylację skóry. Seni stworzyła bardzo dużą gamę produktów ochronnych i pielęgnacyjnych, także dostępnych w naszym sklepie. Wybór specjalistycznych pieluchomajtek zapewnia ochronę na dzień i noc. Do wyboru w kilku rozmiarach o różnym stopniu chłonności, prezentowane to Super Seni Small dla osób o mniejszej budowie ciała.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonałe do opieki domowej nad pacjentem
- Super Seni na ciężką i średnią inkontynencję
- bardzo dobre na cały dzień i noc
- zaprojektowane w anatomiczny sposób
- z dodatkowymi falbanami zabezpieczającymi przed wyciekami
- z bardzo elastycznego tworzywa
- posiadają wkład chłonny o podwójnej strukturze
- pochłaniają nieprzyjemny zapach z absorbentem
- zapewniają doskonałą wentylację skórze
- w kilku rozmiarach
- pieluchomajtki w opakowaniu 30 sztuk

punktor  TABELA ROZMIARÓW:

ROZMIAR OBWÓD (cm)
XS - Extra Small (0) 40 - 60
S - Small (1) 55 - 80
M - Medium (2) 75 - 110
L - Large (3) 100 - 150
XL - Extra Large (4) 130 - 170

 

Napisz opinię
2017-06-26 21:11:26 - 

Dobrze chronią, ale nie podrażniają skóry i pozwalają ej oddychać