Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo długi dren tlenowy

W tej ofercie polecamy dren tlenowy o niestandardowych rozmiarach, dren posiada 7,62 m. Jest to najdłuższy dren tlenowy jaki mamy w tej chwili w ofercie, w sklepie również dostępne rozmiary 2,1 m i 4,26 m. Bardzo długi dren tlenowy, stosowany jest między innymi jako przewód do koncentratora tlenu, dren do tlenoterapii w szpitalach i pogotowiach ratunkowych oraz placówkach opieki zdrowotnej. Również przeznaczony do wykorzystania w warunkach domowych. 

Zaletą długiego cewnika tlenowego jest możliwość swobodnego przemieszczania się pacjenta np. po mieszkaniu lub pokoju szpitalnym. Jest to produkt medyczny posiadający standardowe rozmiary końcówek, dzięki czemu można go stosować do wszystkich rodzajów urządzeń medycznych jak np. inhalatory, nebulizatory, koncentratory tlenu, maseczki oraz inne urządzenia medyczne. Dren tlenowy został wykonany z bezpiecznych materiałów dla pacjenta, nietoksyczny.

Zaletą jest również jago elastyczna konstrukcja, która zapewnia drożność na wysokim poziomie nawet podczas zgięć. Dren wykazuje bardzo dobrą odporność na złamania. Jego przezroczysta struktura umożliwia zawartości w środku i w przypadku zablokowania czy pojawienia się nieprzewidzianych treści pozwala na szybszą interwencję. Długi cewnik został zapakowany jednostkowo, sterylnie. Jest to bezpieczny wyrób medyczny do wszechstronnego zastosowania. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inny rodzaj asortymentu medycznego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo długi przewód tlenowy - dren tlenowy
- długość: 7,62 m
- jego konstrukcja zapewnia bardzo dobrą drożność
- dren przezroczysty pozwala na obserwację zawartości w środku
- odporny na zniekształcenia
- posiada standardowe końcówki kompatybilne z większością urządzeń na rynku
- powstał z bezpiecznych materiałów, nietoksyczny
- pakowany pojedynczo
- wyrób sterylny, pakowany pojedynczo
- stosowany jako przedłużacz do tlenu i urządzeń koncentratora tlenu, inhalatora, butli tlenowych, dozowników tlenowych itp.

Napisz opinię
2017-06-23 16:02:23 - 

Zwiększona długość idealnie sprawdza się w specyficznych przypadkach

2017-10-26 13:01:45 - 

Dobry, odpowiednio długi dren do aparatu tlenowego. Można chodzić z nim swobodnie po pomieszczeniu podczas terapii.