Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Opisywany produkt to bardzo mała maska do inhalacji dla dzieci - niemowląt i noworodków. Bardzo często, maski z nebulizatorem dla dzieci okazują się zbyt duże dla tych najmłodszych pacjentów, w związku z tym w ofercie naszego sklepu pojawił się nebulizator (maska z nebulizatorem) dla noworodków i niemowląt, w rozmiarze "S". Pojęcie "dziecko" jest dość ogólne, dlatego kupując maskę dziecięcą rodzice noworodków i niemowląt często przeżywali rozczarowanie zbyt dużym rozmiarem produktu, detykowanego dla nieco starszych pacjentów.

Malutka maska do inhalacji (nebulizacji) z kielichem do leków, pozwala na skuteczną i efektywną terapię najmłodszych. Maseczka posiada adekwatne wymiary i jest certyfikowanym, bezpiecznym wyrobem medycznym.
 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- maska do inhalacji dla niemowlaka i noworodka (dla najmłodszych pacjentów)
- niewielkie, adekwatne wymiary
- produkt pakowany pojedynczo
- w komplecie: maska, nebulizator, zbiornik na lek, dren (przewód) tlenowy
- wyrób medyczny, z odpowiednimi certyfikatami
- długość drenu 210 cm
- miękka blaszka umożliwia dostosowanie maski do kształtu twarzy pacjenta
- wyprodukowana z nietoksycznych materiałów

Napisz opinię
2017-06-23 13:45:24 - 

Polecam produkt ze względu na jakość wykonania

2017-06-23 15:56:57 - 

Maseczka ma idealny rozmiar dla maluszków. Sprawdza się świetnie

2017-09-26 07:50:54 - 

Długo szukałam dobrej maski dla niemowląt. Wszystkie maski do inhalacji, które wcześniej miały być dla dzieci, okazywały się za duże... Ta jest idealna. W końcu :)

2018-01-19 08:21:14 - 

Maska bardzo w porządku. W końcu właściwy wymiar - maska stworzona dla noworodka lub niemowlaka, która faktycznie jest malutka i obejmuje dokładnie ten obszar twarzy dziecka, na którym mi zależy. Gratuluję i polecam! :)