Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości standardowa maska tlenowa z drenem, stosowana jako maseczka do tlenoterapii, przeznaczona do średniej koncentracji tlenu.

Zestaw tworzy przezroczysta maska do podawania tlenu oraz dren tlenowy (cewnik tlenowy). Maska posiada w pełni elastyczną metalową płytkę, która umożliwia dopasowanie się do każdego rodzaju twarzy. Rozmiar drenu tlenowego wynosi: 210cm, jest to odpowiednia długość zapewniająca komfort użytkowania pacjentowi. Dren zakończony jest uniwersalnym  łącznikiem kompatybilnym z większością urządzeń dostępnych na rynku, a ponadto ma dużą odporność na zagięcia. Maseczka została wyprodukowana z nietoksycznych materiałów, dzięki czemu jest przyjazna dla człowieka i środowiska. Wyrób medyczny w pełni bezpieczny, spełniający  wszystkie standardy Unijne. Maseczka pakowana pojedynczo, sterylnie, natychmiast gotowa do użytku (jednorazowa). Posiada również długi termin przydatności, dostępna w dwóch rozmiarach dla: dzieci i dorosłych, w atrakcyjnej cenie.

Jeżeli potrzebują Państwo dobrej jakości  i niedrogiej maseczki tlenowej z drenem, to powyższa oferta jest idealnym wyborem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- standardowa maska tlenowa (sterylna, pakowana pojedynczo)
- długość drenu tlenowego: 210 cm
- posiada elastyczną metalową płytkę umożliwiającą dopasowanie
- wyrób medyczny, spełniaja ścisłe normy UE
- długi termin przydatności do użycia
- wyprodukowana z nietoksycznych materiałów

Napisz opinię
2017-06-23 15:55:52 - 

Używam tych masek od długiego czasu, przyznam że są najlepsze na rynku. Bardzo odporne