Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra maska z workiem

Maseczka w tej ofercie to specjalistyczny produkt medyczny do zastosowania w warunkach medycznych, domowych i innych placówkach opiekuńczych wymagających użycia tego rodzaju asortymentu. Maseczki z rezerwuarem tlenowym wykorzystywane są podczas intensywnej tlenoterapii biernej, gdy przepływ tlenu uzyskany przez zwykłą maskę tlenową okazuje się niewystarczający. Jednorazowa maska tlenowa z workiem znajduje zastosowanie np. podczas prowadzenia tlenoterapii o wysokiej koncentracji tlenu z precyzyjną regulacją stężenia, również bywa wykorzystywana dla osób z objawami zatrucia tlenkiem węgla lub innymi gazami.

Maseczka jednorazowa z workiem została wyposażona w specjalistyczną elastyczną płytkę metalową, gumkę mocującą i obrotowy łącznik drenu, dzięki, którym pozwala na indywidualne dopasowanie się do każdego pacjenta. Powstała z nietoksycznych materiałów, które są bezpieczne w kontakcie ze skórą, maseczka przezroczysta. Produkt medycznego zastosowania spełniający normy medyczne. Wyposażona w długi dren 210 m, który umożliwia wygodne zastosowanie maski w większej odległości od urządzenia.

Nasze maseczki posiadają długi termin przydatności do zastosowania, pakowane pojedynczo. Zestaw tworzy: maseczka tlenowa z workiem, dren tlenowy przewód. Na łączniku oraz w otworach zastosowano specjalistyczne zastawki, które uniemożliwiają dostanie się wydychanego powietrza do rezerwuaru. Standardowe łączniki zapewniają kompatybilność z większością medycznych urządzeń znajdujących się na rynku. W ofercie posiadamy również inne rodzaje maseczek stosowanych w tlenoterapii i innych zabiegach. Zapraszamy do obejrzenia i skorzystania z naszej oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- maska jednorazowa z gumką wyposażona w worek - rezerwuar tlenowy
- maska służy do podaży tlenu o wysokiej koncentracji
- pakowana pojedynczo, sterylna
- długość drenu tlenowego: 210 cm
- specjalistyczna zastawka uniemożliwia dostanie się  wydychanego powietrza do rezerwuaru
- posiada elastyczną metalową płytkę umożliwiającą indywidualne dopasowanie do twarzy
- wyrób medyczny, spełniający ścisłe normy UE
- uniwersalne złącza zapewniają jej kompatybilność z większości urządzeń medycznych na rynku
- długi termin przydatności do użycia
- maska na twarz, wyprodukowana z nietoksycznych materiałów

Napisz opinię
2017-06-23 15:56:27 - 

Maski używane przez nas - ratowników medycznych. Zdecydowanie spełniają swoje zadanie