Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości dren tlenowych

W tej ofercie prezentujemy Państwu bardzo dobry dren tlenowy do wszechstronnego zastosowania. Dreny tego typu najczęściej wykorzystuje się do podawania tlenu w procesie tlenoterapii biernej. Dreny również mogą posłużyć do inhalatorów w przeprowadzaniu skutecznej inhalacji za pomocą inhalatorów stacjonarnych. Również dren znajduje zastosowanie jako przewód do koncentratora tlenu.

Co ważne to każde z tych urządzeń również znajdą Państwo w naszej ofercie. Dreny posiadają standardowe końcówki, dzięki temu będą odpowiednie do certyfikowanych urządzeń medycznych, czyli większości dozowników tlenowych, inhalatorów, maseczek, koncentratorów tlenu dostępnych na rynku. Jest to bardzo dobry dren tlenowy o długości 2,1 m, posiadamy również dreny w innych rozmiarach jak np. 4,36 m oraz 7,62m. 

Dreny wykonane zostały z bezpiecznego materiału dla pacjentów nietoksycznego, nie zawierającego innych niebezpiecznych składników. Ich elastyczna konstrukcja zapobiega załamaniom, zapewniając bardzo dobrą drożność przewodu podczas wykonywania wielu czynności medycznych. Prezentowany w tej ofercie wężyk to niedrogi dren tlenowy. Asortyment został zapakowany pojedynczo, produkt z długim terminem przydatności do zastosowania. Wyrób medyczny sterylny. W naszej ofercie posiadamy również inny asortyment medyczny, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- niedrogi dren tlenowy do wszechstronnego zastosowania
- posiada standardowe końcówki kompatybilne z większością urządzeń
- długość 2,1 m
- sterylny, pakowany pojedynczo
- z długim terminem przydatności
- elastyczny, drożny nawet podczas zaginania
- stosowany m.in. jako przewód tlenowy do koncentratora tlenu, dren do butli tlenowej itp. 
- wyrób medyczny sterylny

Napisz opinię
2017-06-23 13:48:12 - 

Zawsze kupujemy dreny tej firmy do naszej placówki. Są wykonane solidnie i wytrzymują czynniki zewnętrzne.