Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Długi dren tlenowy, (długi przewód tlenowy) do tlenoterapii

Tak zwany długi dren tlenowy, czy też długi przewód tlenowy umożliwia swobodniejsze korzystanie z tlenoterapii lub inhalacji. Przewody drenowe, (długie przewody do tlenu) przeznaczone do profesjonalnego użytku w szpitalach i specjalistycznych placówkach medycznych. Dreny tlenowe to bezpieczne dla pacjentów produkty posiadające certyfikaty medyczne. 

Prezentowane powyżej dreny tlenowe posiadają standardowe końcówki, które są kompatybilne z większością urządzeń medycznych na rynku. Przewód jest bardzo elastyczny i drożny, odporny na zaginanie i załamywanie się, tym samym uniemożliwia blokadę tlenu. Produkt został wytworzony z przezroczystego i nietoksycznego dla organizmu materiału PCV. Ponadto dren nie zawiera w składzie lateksu, idealny dla osób mających uczulenie na ten rodzaj materiału.

Dren tlenowy został zapakowany w sposób sterylny, po otwarciu opakowania natychmiast gotowy do zastosowania. Posiada bardzo długi termin przydatności, powinien być odpowiednio przechowywany, aby zachować swoje właściwości. Rozmiar drenu do tlenoterapii to długi przewód 4,26 m. W ofercie mamy równiez inne długości przewodów telenowych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- posiada standardowe końcówki kompatybilne z większością urządzeń
- bardzo długi przewód do tlenu (4,26m)
- produkt sterylny
- pakowany pojedynczo
- z odległym terminem przydatności
- elastyczny, a jednocześnie drożny nawet podczas zaginania
- w atrakcyjnej cenie

Napisz opinię
2017-06-23 13:55:15 - 

Długość świetnie się sprawdza w naszym szpitalu. Ciężko było znaleźć tak długi dren