Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości gaziki niejałowe znanego polskiego producenta, firmy TZMO (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych). To produkty najczęściej wykorzystywane w środowisku medycznym jak i również warunkach domowych.

Gaziki niejałowe
używane są zazwyczaj do opatrywania różnego rodzaju ran i otarć a, także pielęgnacji skóry dorosłych i dzieci między innymi przemywania oczu czy toalety pępka. Kompresy niejałowe wymagają wyjałowienia w przypadku stosowania na rany otwarte. Wykonane zostały z bezpiecznego i przyjaznego dla skóry materiału, który jest niezwykle miękki i delikatny w dotyku. Posiadają 8 warstwową konstrukcję i 13 stopień nitkowatości, dzieki czemu gazy są spójne i nie snują się na powierzchni kompresu. Zastosowanie wielowarstwowości materiału w produkcie zapewnia  jeszcze lepszą wchłanialność wilgoci i płynów. Rozmiar kompresów: (5cm x 5cm), pakowane ekonomicznie 100 sztuk w opakowaniu, pozwala na dłuższe użytkowanie przy niewielkim koszcie.

Ponadto kompresy posiadają  bardzo długi termin przydatności. W sklepie znajdą Państwo również te same produkty w innych rozmiarach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pakowane po 100 szt.
- posiadają długi termin przydatności
- wykonane z 8 warstw
- 13 nitkowe

Napisz opinię
2017-06-26 12:12:31 - 

Świetne do naszych gabinetów fizjoterapeutycznych. Sprawdzają się bardzo dobrze