Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie, solidne i sprawdzone gazy niejałowe to produkty, które znalazły zastosowanie w licznych zabiegach medycznych jak i warunkach domowych.

Można je wykorzystywać przy opatrywaniu ran jak i również pielęgnacji w domu – do przemywania np. oczu dzieci czy codziennej higieny dorosłych. Gaza jest niejałowa, w celu bezpośredniego zastosowania na rany otwarte kompres należy wyjałowić. Produkt jest bardzo dużych rozmiarów 1/2m, dzięki czemu bez problemu można wykorzystać go również na bardzo dużej powierzchni ciała, lub przyciąć na mniejsze części (małe gaziki). Dużą zaletą produktu jest materiał, z którego została wykonana to bawełna hydrofilowa, która absorbuje znacznie więcej wilgoci i płynów niż zwykłe gazy. 13 nitkowa konstrukcja zapewnia spójność materiału, który uniemożliwia strzępienie się, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa. Produkt pakowany jest pojedynczo, posiada również bardzo długi termin przydatności.

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości gazy w atrakcyjnej cenie to jest to idealna oferta. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami w naszym sklepie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pakowane pojedynczo
- z długim terminem przydatności
- wysokiej jakości
- wyprodukowane z bawełny hydrofilowej
- 13 nitkowe

Napisz opinię
2017-06-26 12:13:14 - 

Bawełenka bardzo przyjazna dla skóry. Dobry jakosciowo produkt