Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie i sprawdzone gazy jałowe

Gaza jałowa ekonomiczna w rozmiarze 1/2 m stanowi doskonały materiał opatrunkowy w opatrywaniu ran, przy dezynfekcji skóry przed zabiegami. Produkt może również stanowić kompres zabezpieczający przed krwotokami czy wyciekami płynów ustrojowych podczas zabiegów. Jałowa gaza wykonana z hydrofilowej bawełny posiada bardzo dużą chłonność. Gazę opatrunkową można przyciąć do dowolnego rozmiaru np. na mniejsze gaziki czy kompresy.

Gaziki, kompresy pomocne będą w pielęgnacji i higienie np. w przemywaniu ciała, twarzy. Również sprawdzą się w opiece nad małymi dziećmi w oczyszczaniu okolic pępka, oczek. Gaza jałowa została wykonana z miękkiej bawełny zapewniając komfort i wygodę podczas użytkowania. Produkt bardzo trwały o dużej wytrzymałości.

Gaza opatrunkowa elastyczna stanowi podstawowe uzupełnienie medycznych apteczek medycznych. Powszechnie wykorzystywana w szpitalach, medycznych jednostkach również w domowych warunkach. Główną zaletą gazy opatrunkowej jest to, że nie strzępi się podczas stosowania, dlatego jest bezpieczna na otwarte rany. Gaza w ekonomicznym opakowaniu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gazy sterylne
- powszechnie stosowana w gabinetach chirurgicznych i ortopedycznych
- pakowane pojedynczo
- pomocne w pielęgnacji w domowych warunkach
- z długim terminem przydatności
- wysokiej jakości
- wyprodukowane z bawełny hydrofilowej
- miękkie i delikatne w zetknięciu ze skórą
- 13 nitkowa konstrukcja 
- gazy jałowe ekonomiczne

Napisz opinię
2017-06-26 12:51:05 - 

Zawsze mam przy sobie, dobrze się sprawdza w nagłych przypadkach