Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości gaziki niejałowe znanego polskiego producenta, firmy TZMO (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych), są to niezastąpione materiały opatrunkowe przy różnego rodzaju zabiegach medycznych jak i również domowych.

Gazików zazwyczaj używa się w celu bezpiecznego zewnętrznego opatrzenia rany ale służą również do wykorzystania w domu. Najczęściej w pielęgnacji dzieci i niemowląt, gównie do przemywania oczu i toalety pępka. Sprawdzą się także u osób dorosłych przy codziennej higienie osobistej. Materiał, z którego zostały wykonane gaziki to bezpieczna gaza bardzo lekka i przyjazna dla skóry nawet niemowląt. Kompresy niejałowe wymagają sterylizacji w przypadku stosowania na rany otwarte. Gaziki posiadają 8 warstwową konstrukcję i 13 stopień nitkowatości, co zapewnia jeszcze lepszą absorbcję płynów i wilgoci, oraz brak strzępliwości  przy użytkowaniu. Rozmiar kompresów to: (7,5cm x 7,5cm), pakowane po 100 sztuk, dzięki temu opakowanie jest jeszcze bardziej ekonomiczne.

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości kompresów w atrakcyjnej cenie to prezentowana ofera jest idealna, mogą Państwo również zakupić te same produkty w innych rozmiarach dostępnych w naszym sklepie.
Zapraszamy

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pakowane po 100 szt.
- posiadają długi termin przydatności
- wykonane z 8 warstw
- 13 nitkowe

Napisz opinię
2017-06-26 11:52:21 - 

W opakowaniu jest aż 100 sztuk, dlatego jedno wystarczy mi na długi czas