Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości gaziki jałowe znanego polskiego producenta.

Kompresy jałowe 7cm x 7cm (3 szt.). Gaziki jałowe znanej marki Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych to bardzo dobrze wykonane produkty medyczne. Gaziki – kompresy jałowe wykorzystywane w różnego rodzaju zabiegach przy dezynfekcji skóry np. w iniekcjach. Mogą posłużyć również rodzicom małych dzieci w przemywaniu wrażliwej okolicy pępka oraz oczek. Sprawdzą się w pielęgnacji i higienie osób ze skórą skłonną do podrażnień.

Gaziki - kompresy, które prezentujemy są wykonane z 100 procentowej gazy bawełnianej, bielonej metodą bezchlorową. Solidne wykonanie kompresów uniemożliwia wyprucie luźnej nitki, zapewniając bezpieczeństwo w bezpośredniej styczności ze skórą człowieka. Gaziki odporne na strzępienie się materiału. Kompresy jałowe nie wymagają wyjałowienie, ponieważ są sterylne i gotowe do natychmiastowego zastosowania.

Gaziki jałowe niezastąpione w ambulatoriach, szpitalach i innych jednostkach medycznych. Przydadzą się również w domu do wszechstronnego zastosowania nie tylko jako materiał opatrunkowy. Wykonane z 12 warstw materiału o 17 nitkowej konstrukcji, bardzo delikatne i miękkie. Kompresy posiadają długi termin przydatności do użytku.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gaziki pakowane pojedynczo
- stanowią podstawowy materiał dezynfekujący i opatrunkowy
- posiadają długi termin przydatności
- wykonane z 12 solidnych warstw
- 17 nitkowej konstrukcji
- bielone metodą bezchlorową
- gaziki wyjałowione, można stosować bezpośrednio na skórę
- w ekonomicznym opakowaniu 3 sztuki
- odporne na prucie 

Napisz opinię
2017-06-26 11:44:56 - 

Fajne, poręczne opakowanie. Można mieć zawsze przy sobie