Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości gaziki jałowe znanego polskiego producenta.

Kompresy jałowe firmy Matocomp TZMO to wysokiej klasy produkty w pełni bezpieczne, pakowane w sposób sterylny. Nie wymagają wyjałowienia gotowe natychmiast do zastosowania, dzięki temu bardzo wygodne w codziennej pracy personelu medycznego, pozwalają oszczędzać czas. Kompresy jałowe również przydatne w warunkach domowych jako doraźne środki opatrunkowe.

Kompresy jałowe wykorzystywane są przy przemywaniu ran, przed iniekcją również jako materiały opatrunkowe. Kompresiki sprawdzą się doskonale dla małych dzieci w codziennej higienie np. do przemywania oczek, pępka. Kompresy zostały wyprodukowane z materiału hipoalergicznego, doskonałe dla osób mających wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień. Ich konstrukcja zbudowana z 12 warstw zapewnia uczucie miękkości.

Kompresy jałowe 17 nitkowe, bardzo wytrzymałe odporne na strzępienie się materiału, nie zostawiają pojedynczych nitek na powierzchni rany. Produkty pakowane w sposób pojedynczy, dla zachowania większej higieny i jałowości. W opakowaniu mieści się 3 sztuki, w rozmiarze 9 cm x 9 cm. Również posiadamy inne rozmiary produktów w postaci kompresów jałowych, prosimy zapoznać się z ofertą naszego sklepu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- powszechnie stosowane przez personel medyczny jako materiał opatrunkowy, przed iniekcjami itp.
- kompresy pakowane pojedynczo
- doskonale sprawdzą sie w warunkach domowych przy opatrywaniu ran
- pomocne dla mam w higienie małych dzieci, np. do przemywania oczek dzieci czy pępka
- gaziki posiadają długi termin przydatnosci
- bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej
- wykonane z 12 warstw
- z miękkiego materiału
- kompresy nie pozostawiają nitek na powierzchni 
- 17 nitkowe
- w opakowaniu 3 sztuki kompresów

Napisz opinię
2017-06-26 11:45:14 - 

Materiał jest bardzo wytrzymały i solidny