Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości gazy opatrunkowe jałowe, znanego i cenionego polskiego producenta (firmy TZMO), przeznaczone do profesjonalnego użytku w gabinetach medycznych, szpitalach jak i również w domu.

Niezastąpione przy licznych zabiegach ambulatoryjnych i higienicznych. Idealnie sprawdzą się również w codziennym użytkowaniu między w innymi: przy opatrunkach większych i mniejszych ran, czy pielęgnacji higieny osobistej dorosłych i dzieci. W przypadku dzieci najczęściej wykorzystywane są do przemywania oczu i toalety pępka. Produkty zostały wykonane z wysokiej klasy bawełny hydrofilowej, która zapewnia jeszcze większą wchłanialność płynów w porównaniu do zwykłej gazy. Dzięki zastosowaniu 17 nitkowej konstrukcji, materiał nie strzępi się i jest bezpieczny w użyciu bezpośrednio na rany otwarte. Rozmiar wioczny na stronie to: (1m²), produkty  są dostępne również w wielu innych rozmiarach prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego sklepu. Gazy pakowane  pojedyńczo, sterylnie po wyjęciu z opakowania natychmiast gotowe do użytku. Ponadto produkt posiada długi termin przydatności.

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości produktów opatrunkowych to nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- najwyższa jakość
- pakowane pojedynczo
- długi termine przydatnosci
- wyprodukowane z bawełny hydrofilowej
- 17 nitkowe

Napisz opinię
2017-06-26 12:52:19 - 

Długa gaza, miła w dotyku