Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości gazy opatrunkowe jałowe, znanego i cenionego polskiego producenta (firmy TZMO).

Gaza jałowa to materiał opatrunkowy należący do produktów sterylnych. Gaza zwana również kompresem wytworzona jest z miękkiej bawełny. Gaza opatrunkowa składana jest w sposób zapewniający zawinięcie brzegów do wewnątrz, dzięki temu zabezpieczona jest przed wysuwaniem się luźnych nitek na zewnątrz. Bardzo dobrze przepuszcza powietrze, zapewnia dużą chłonność.

Produkt może być stosowany na rany otwarte, również w przy iniekcjach skórnych. Kompres gazowy posłuży w tamowaniu krwotoków oraz jako opatrunek pochłaniający płyny ustrojowe podczas licznych zabiegów. Gaza powszechnie stosowana w środowisku medycznym. Może być wykorzystywana również dla użytkowników domowych w pielęgnacji i higienie ciała np. w przemywaniu twarzy dorosłych jak i również dzieci.

Warto zaznaczyć, że gazy Matocomp TZMO to bardzo delikatne i miękkie kompresy, idealne dla osób z wrażliwą skórą. W tej ofercie gaza opatrunkowa w rozmiarze 1/2 m, ekonomiczne opakowanie służące na dłużej. Gazę można dowolnie modyfikować składać, przycinać na mniejsze części w zależności od potrzeb.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gaza opatrunkowa do wszechstronnego zastosowania
- najwyższa jakość
- kompres gazowy jałowy
- pakowane pojedynczo
- sprawdzą się w czynnościach higienicznych i toaletowych
- długi termin przydatności
- w ekonomicznym opakowaniu
- bezpieczne w zastosowaniu
- wyprodukowane z bawełny hydrofilowej
- bielone metodą bezchlorową
- 17 nitkowe

Napisz opinię
2017-06-26 12:51:58 - 

Idealny rozmiar gazy, dodatkowo jest ona bardzo wytrzymała