Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie i sprawdzone gaziki jałowe.

Kompresy jałowe w ekonomicznym opakowaniu pakowane po 3 sztuki. Gaziki jałowe o długim terminie przydatności do użytku. To propozycja dla szpitali, medycznych gabinetów również doskonałe dla wykorzystania w domowych warunkach. Kompresy mają wszechstronne zastosowanie oprócz funkcji dezynfekujących przed iniekcjami skórnymi czy zabezpieczeniem ran mogą posłużyć w czynnościach higienicznych.

Doskonałe w zastosowaniu gabinetach kosmetycznych. Gaziki jałowe często stosowane przez mamy małych dzieci i niemowląt w przemywaniu oczek, pępka. Również przydatne dla dorosłych w czynnościach toaletowych np. przemywaniu twarzy, okolic intymnych, polecane dla osób z wrażliwą skórą mającą skłonności do powstawania podrażnień. Ich miękka i delikatna struktura jest bardzo komfortowa w codziennym użytkowaniu.

Kompresy jałowe zostały wytworzone z 8 warstwowej włókniny, 17 nitkowe co zapewnia im dużą wytrzymałość. Ważne jest to, że kompresy nie prują się i nie pozostawiają pojedynczych nitek na powierzchni, bardzo istotne w przypadku nakładania na rany otwarte. Gaziki są produktami spełniającymi normy medyczne, przez co bezpieczne dla każdego użytkownika nawet tych najmłodszych.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- gaziki jałowe 10x10 (cm)
- niezbędne przy iniekcjach skórnych w dezynfekcji
- sprawdzają się w codziennej toalecie dla dzieci i dorosłych np. w przmywaniu oczu, twarzy
- nie pozostawiają nitek na powierzchni
- pakowane po 3 szt.
- posiadają długi termin przydatnosci
- wykonane z 8 warstw
- 17 nitkowe
- miękkie i komfortowe

Napisz opinię
2017-06-26 11:42:51 - 

Mają długi termin ważności, dlatego zawsze kupuję więcej na zapas. Są dobre