Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Plastry dla dzieci wodoodporne Happy 

Jest to propozycja plastrów dla dzieci z kolorowymi nadrukami w formie tatuażu. Plastry przeznaczone dla mniejszych i większych dzieci. W zestawie znajdą Państwo 12 plastrów w 4 różnych wzorach i 1 rozmiarze. Komplet zawiera fantazyjne: rybki, myszki, żuczki, kraby. Kolorowe plastry będą idealne dla mniejszych i większych dzieci. W przypadku skaleczenia dziecko skupia większą uwagę na bajecznych wzorach, dzięki temu uszkodzenie jest mniej zauważalne i łatwiej jest uspokoić malucha. Plastry dla dzieci doskonale zabezpieczają przed skaleczeniami i zabrudzeniami.

Co ważne to elastyczna formuła, która idealnie dopasowuje się do poszczególnych części ciała a nawet krzywizn, odpowiednie także na łokcie, kolana, palce itp. Plastry dziecięce Happy bardzo dobrze przylegają do skóry bez zadzierania rogów. Plastry są wodoodporne, dzięki temu dziecko może się w nich kąpać bez obaw, że się odkleją. Również nie wymagają tak częstej zmiany jak zwykłe plastry. Istotne jest również bezbolesne odklejanie plastra, dzięki zastosowaniu specjalnego kleju.

Plastry nie powodują podrażnień na skórze, sprawdzą się również dla alergików. Plastry nie wywołują podrażnień, nie zawierają w składzie substancji toksycznych. Są to niedrogie plasterki dla dzieci pozwalające na szybszy proces gojenia się. Zastosowany w nich materiał pozwala na swobodne oddychanie dla skóry. Happy Tatoo to plastry jednorazowego zastosowania. W naszej ofercie zakupią Państwo również inne rodzaje plastrów dla dzieci z kolorowymi nadrukami oraz specjalistyczne opatrunki żelowe, tkanininowe itp. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

 - bardzo dobre plastry dla dzieci
- plastry o fantazyjnych kształtach
- nie wywołują podrażnień, bardzo dobre dla alergików
- elastyczna formuła idealnie dopasowuje się do ciała
- plastry idealnie zabezpieczają przed kurzem, brudem i innymi zanieczyszczeniami
- plastry wodoodporne
- ultracienki materiał tworzy drugą skóre
- plastry na długie utrzymanie na skórze
- specjalistyczny klej pozwala na bezbolesne odklejanie plastrów
- zestaw zawiera 12 sztuk kolorowych plastrów w kształtcie zwierzątek