Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Włókninowe plastry z opatrunkiem, znanego i cenionego polskiego producenta. To skuteczne i sprawdzone plastry w dobrej  cenie.

Plastry (przylepce) to produkty wykorzystywane w gabinetach medycznych, szpitalach oraz warunkach domowych. Najczęściej służą do zabezpieczenia ran, skaleczeń przed wilgocią, kurzem. Plastry zawierają opatrunek, więc nie trzeba stosowania dodatkowego zabezpieczenia na ranę. Wyposażone są w mikrosiateczkę, która zapobiega przywieraniu rany do opatrunku. Przylepce zostały wykonane z lekkiej i wytrzymałej włókniny, pozwalającej na swobodne oddychanie to wszystko dzięki zastosowaniu porowatej powierzchni w plastrach. Przylepce posiadają elastyczny materiał, który umożliwia przystosowanie plastra do kształtu ciała w niewygodnych miejscach takich jak: kolana, łokcie - nie marszczą się i nie ściągają. Materiał jest w pełni bezpieczny nawet dla osób z wrażliwą skórą. Ponadto plastry bardzo dobrze absorbują wszelkiego rodzaju wycieki i wilgoć. Prezentowane przylepce w taśmie rozmiarów: (6cm x 1m), co umożliwia zastosowanie na większej powierzchni ciała, plastry można również przyciąć do odpowiedniej długości, materiał nie powoduje strzępienia się. Plastry samoprzylepne łatwe w użytkowaniu.

Jeżeli potrzebują Państwo dużych rozmiarów plastrów z opatrunkiem zapraszamy do zakupu i zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy także te same produkty w innych rozmiarach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- lekkie (włókninowe)
- zawierają chłonny opatrunek
- łatwe w użyciu
- chronią ranę przed kurzem i wilgocią

Napisz opinię
2017-06-26 12:58:03 - 

Plasterki bardzo dobrze zabezpieczają ranę, ale jednocześnie pozwalają jej oddychać. Dużo szybciej się przez to goi