Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Komplet plastrów pzezroczystych (transparentnych), firmy TZMO (polskiego producenta materiałów opatrunkowych).

Plastry (przylepce) są produktami powszechnie używanymi w środowisku medycznym jak i warunkach domowych. Plastry transparentne z opatrunkiem to produkty przeznaczone do odpowiedniego zabezpieczenie ran, otarć, odcisków w miejscach bardziej widocznych czyli na dłoniach, twarzy. Wykonane są z przezroczystego materiału zapewniają niewidoczność, szczególnie w sytuacjach kiedy wymaga to pewnej dyskrecji. Materiał z którego zostały wykonane jest elastyczny i bardzo delikatny, nawet dla osób wrażliwych. Cielisty kolor plastrów powoduje, że jeszcze lepiej stapiają się  ze skórą. Idealnie sprawdzą się na większe wyjścia, kiedy chcemy ochronić rany, otarcia, przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Plastry będą  szczególnie przydatne dla kobiet, np. na odciski, lub kiedy potrzebują założyć bardziej odkryte ubranie. Przylepce są całkowicie odporne na wodę (nie chłoną jej), co sprawia, że dłużej utrzymują się na powierzchni skóry. Zestaw zawiera różne kształty i rozmiary, dzięki czemu dopasujemy je do każdego rodzaju rany. Klej zastosowany w przylepcach jest bezpieczny i nie powoduje podrażnień, utrzymuje się bardzo długo na skórze, jednak przy zdejmowaniu nie stanowi większego problemu. Opakowanie zawiera 20 sztuk plastrów w kilku rozmiarach o różnorodnym kształcie. Dostępne w atrakcyjnej cenie.

Przylepce transparentne są przeznaczone dla każdego, kto chce zapewnić sobie dyskrecję w przypadku niewielkich skaleczeń, to także obowiązkowy "must have" dla kobiet, powinny znaleźć się w każdej torebce. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przezroczysta struktura (wysoka dyskrecja)
- uniwersalnego zastosowania
- zestaw zawiera różne kształty i rozmiary plastrów
- odporne na wodę (nie chłoną jej)
- chronią ranę przed kurzem i wilgocią
- plastry są praktycznie niewidoczne

Napisz opinię
2017-06-26 13:01:08 - 

Plasterki są przezroczyste, praktycznie nie widać ich na skórze. Fajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dyskretnie opatrzyć ranę i chcą nienagannie wyglądać