Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Komplet plastrów w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Ekonomiczne (plastry, przylepce) do uniwersalnego zastosowania. Plastry to obowiązek wyposażenia każdej apteczki medycznej, która powinna znaleźć się również w naszych domach. Aby aplikacja przylepców była jeszcze bardzie komfortowa producent zastosował różnorodność produktu w postaci kształtów i rozmiarów. Plastry są głównie wykorzystywane w warunkach domowych i środowisku medycznym. Najcześciej do zabezpieczania niewielkich urazów mechanicznych, (rany, otarcia, odciski) przed kurzem i wilgocią, mogą posłużyć również  do mocowania małych elementów medycznych takich jak: (rurki, sondy i innego rodzaju przewody). Plastry charakteryzuje duża  odporność na wodę (nie chłoną jej), dzięki czemu jeszcze dłużej utrzymują się na powierzchni skóry, idealnie zabezpieczając rany. Klej zastosowany w produkcie jest bezpieczny i nie powoduje podrażnień, a przy tym mocno utrzymuje opatrunek. Materiał z którego zostały wykonane to delikatna, elastyczna tkanina, zapewniająca swobodę użytkowania. Opakowanie zawiera 20 sztuk plastrów, w różnych rozmiarach, doskonale dopasowujących się do ciała. Jakościowe plastry dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, łatwe w zastosowaniu.

Plastry zostały zaprojektowane dla osób ceniących komfort i wygodę w użytkowaniu. W naszym sklepie posiadamy również bardzo duży wybór innych (plastrów, przylepcy) w różnych rozmiarach i atrakcyjnej cenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- uniwersalnego zastosowania
- zestaw zawiera różne kształty i rozmiary plastrów
- odporne na wodę (nie chłoną jej)
- chronią ranę przed kurzem i wilgocią

Napisz opinię
2017-06-26 13:00:17 - 

Zawsze kupuję ten zestaw, ponieważ zawiera wiele różnych kształtów i rozmiarów plastrów. W końcu nigdy nie wiemy co nam się przytrafi