Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Znane i cenione przylepce na tkaninie polskiego producenta.

Przylepce - plastry to jedne z tych produktów medycznych, które powinny stanowić podstawę w wyposażenia wszystkich medycznych apteczek również domowych czy samochodowych. Przylepce tkaninowe – plastry najczęściej stosowane jako materiał podtrzymujący, mocujący w przypadku opatrunków w jednostkach medycznych oraz w domowym zastosowaniu.

Przylepce TZMO to produkty o wytrzymałej strukturze, wytworzone z elastycznego materiału. Plastry tkaninowe w składzie zawierają klej kauczukowy z tlenkiem cynku. Zastosowanie cynku w dużym stopniu przyczynia się do szybszego procesu gojenia ran. Ponadto cynk stanowi istotny składnik w organiźmie człowieka pozwalający na prawidłowe funkcjonowanie. Dodatkowo klej akrylowy daje mocne zabezpieczenie, nie odklejając się nawet podczas kąpieli.

Przylepiec tkaninowy ze względu na użycie mocnego kleju może być wykorzystywany przy mocowaniu niewielkich sprzętów medycznych na skórze np. rurki do intubacji, krtaniowe również sondy i inne przewody. Plaster w tej wersji w wygodnej rolce, który można przycinać w razie potrzeby. Plastry z cynkiem stanowią doskonałą ofertę zarówno dla jednostek medycznych jak i w domowych warunkach w opatrywaniu ran.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tkaninowy przylepiec o elastycznej strukturze
- plastry tkaninowe (bardzo mocne)
- zawierają silny klej kauczukowy
- przylepce z tlenkiem cynku
- doskonałe do mocowania opatrunków
- pomocne również w mocowaniu niewielkich sprzętów medycznych np. sondy, cewniki i inne przewody
- w wygodnej ekonomicznej rolce
- przylepce odporne na działanie wody
- w atrakcyjnej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-06-26 12:54:09 - 

Niska cena, a produkt naprawdę wysokiej jakości