Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Znane i cenione przylepce na włókninie Plastopore, polskiego producenta - firmy TZMO, określane również jako: przylepce papierowe.

Przylepce przeznaczone są do mocowania opatrunków w przypadku skaleczeń, otarć czy innych mechanicznych uszkodzeń skóry jak i również instrumentów pomiarowych, sond, cewników, itp. urządzeń w środowisku medycznym i domowym. Plastry bez wątpienia powinny być obowiązkowym wyposażeniem każdej apteczki medycznej. Produkty zostały wykonane z delikatnej, miękkiej włókniny, zapewniającej skórze możliwość oddychania. Materiał jest w pełni bezpieczny nawet dla alergików. Ponadto specjalistyczna formuła zapewnia mocne trzymanie się plastra na skórze, a zarazem delikatne ściąganie przy wymianie na nowy, nie powodując przy tym pieczenia i otarć. Rozmiar prezentowany na stronie to: (1,25cm x 5m), do wykorzystania na średniej powierzchni skóry, w przypadku większego opatrunku można użyć dodatkowego kawałka z rolki, bądź zakupić większy rozmiar również dostępny w naszym sklepie. Przylepce zostały umieszczone w niewielkim, wygodnym opakowaniu, które jest poręczne i można  zabrać go wszędzie. Produkty dostępne w kolorze białym w atrakcyjnej cenie.

Jeżeli potrzebują Państwo solidnie wykonanych plastrów (przylepcy), za  niewielkie pieniądze, zapraszamy do zakupu i zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykonane z włókniny
- bezpieczne dla alergików (hipoalergiczne)
- lekko się odklejają
- zapewniają skórze oddech
- wygodne w użyciu
- bezpieczne dla skóry 

Napisz opinię
2017-06-26 12:53:08 - 

Najlepsze jest to, że dobrze trzymają się skóry, ale nie ma problemów z ich odklejeniem